Вільне життя

Готуй сани влітку

Уже за традицією підготовку до нового сезону вітчизняні санкарі розпочинають у червні. Не забарилися і перші старти: минулих вихідних стали відомі лауреати відкритих чемпіонатів Кременеччини і районного ФСТ «Колос», присвячених Міжнародному олімпійському дню і Дню молоді. 

У перегонах на санкороликах узяли участь вихованці місцевої ОДЮСШ «Колос» і Львівської СДЮШОР «Беркут». Спочатку за нагороди першості сільського товариства змагалися наймолодші. Серед 10—11-річних перемогли Максим Панчук і Дарина Федорчук, серед 12—13-річних — Костянтин Горін і Юліана Туницька. Дипломи і медалі землякам вручили голова районного ФСТ «Колос» Василь Галевич і директор Кременецької ОДЮСШ «Колос» Анатолій Малищик.

SDC10221

А в неділю, 26 червня, стали відомі лауреати відкритого чемпіонаті Кременеччини серед дорослих з юніорами і юнаків та дівчат старшої вікової групи. Звісно, що учаснику останніх зимових Олімпійських ігор у перегонах на одномісних санях, господареві траси Андрієві Мандзію ніхто не зміг скласти конкуренції. Відзнаки за друге місце дісталися львів’янину Андрієві Лисецькому, за третє — ще одному нашому землякові і учаснику Олімпіади Олександрові Оболончику. Натомість суперечка дівчат завершилася потрійною перемогою господарок траси Анни Павець, Світлани Гуменюк та Олени Кірсанової. Намагалися продемонструвати все, на що здатні і старші юнаки з дівчатами. У суперечці хлопців судді знову зафіксували потрійну перемогу господарів — Олександра Гібського, Ігоря Гоя і Михайла Іващука. А серед дівчат Юліана Туницька в боротьбі за першість випередила львів’янок Вікторію Яриніч і Катерину Швайко.

Переможців і призерів нагородили голова Кременецької райдержадміністрації Сергій Сімчук і завідуючий сектором молоді і спорту Василь Петрук. Обоє висловили сподівання, що змагання, проведені за сприяння і підтримки райдержадміністрації, районної ради і районного ФСТ «Колос», стали хорошою репетицією перед літнім чемпіонатом України, який уже в п’ятницю, 1 липня, так само розпочнеться на Кременецькій санній трасі.

На фото: під час змагань; лауреати першості районного ФСТ «Колос».

Фото автора і з архіву Анатолія МАЛИЩИКА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини