Вільне життя

З усіх усюд до нас у гості

Від минулої суботи, 11 червня, в Тернопільському шахово-шашковому клубі «Авангард» тривають баталії чемпіонату України з шашок серед глухих спортсменів. Поборотися за нагороди змагань до нашого міста приїхали майстри проходити в дамки з Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей і міста Києва. 

Про рівень турніру свідчить хоча би участь чемпіона Європи, полтавця Юрія Верещаки. Головний суддя Костянтин Балтажи з Івано-Франківська розповів, що в змаганнях за швейцарською системою найсильніших визначають три десятки чоловіків і чотирнадцять представниць прекрасної половини людства. Будуть названі кращі також серед юнаків і юніорів. Щодня шашкісти проводять по два поєдинки одного туру, а сьогодні, 15 червня, Тернопільський «Інваспорт», який є організатором разом з Українським «Інваспортом» і Спортивною федерацією глухих України, у вихідний організував для гостей поїздку до Зарваниці Теребовлянського району.

Переможці і призери чемпіонату визначаться наступної неділі, 19 червня. Можливо, серед них будуть і наші земляки, яких на всеукраїнських змаганнях шестеро — кандидат у майстри спорту Лариса Харчук, першорозрядник Петро Тимків, а також Сергій Карагодін, Роман Євдокимов, Назар Хом’як і Любов Угриновська.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини