Вільне життя

Копняками нагороджені

Що роблять в окупованому Луганську бойовики, коли не стріляють по українських позиціях? Пиячать — це в них найпоширеніше хобі.

Того недільного дня добряче почаркувалися кілька гевалів з 2-ї мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу ЗС Росії (там служать як росіяни, так і місцеві). А як хміль ударив у голову, почали думати, чим би то розважитися. І придумали: біля житлового будинку влаштували імпровізований тир для кидання бойових ножів. Жбурляли ними в двері — хто влучить у саму середину, чий ніж застрягне глибше.

Мешканці спочатку намагалися докликатися поліції. Але та, довідавшись, що «бузят» п’яні вояки, вирішила не втручатися. Тоді зібралася чоловіча частина будинкового «населення» і сама втихомирила пияків, хоч ті й ножі мали. Один отримав доволі серйозні тілесні ушкодження, інші пустилися навтьоки, то дістали навздогін лише по кілька копняків.

З цього трафунку видно, що жителі окупованих територій уже зрозуміли, з якими «захисниками» мають справу й на що бойовики заслуговують.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини