Вільне життя

«Королівська фортеця» зустрічала друзів

Традиційний шаховий турнір, присвячений Дню Героїв, провели в Борщеві. На запрошення місцевого шахового клубу «Королівська фортеця» відгукнулися друзі-суперники з Чернівців, Тернополя, Кам’янця-Подільського, Бучача, Зборова, Снятина, Козової, Заліщиків і Чемерівців. 

Перед початком змагань в Борщівській гімназії імені Р. Андріяшика присутні вшанували пам’ять активного громадського і політичного діяча, волонтера, свободівця Володимира Яворського, який раптово пішов із життя 13 травня 2016 року. Пан Володимир — один з тих, на честь кого і проводиться цей турнір. Перед хвилиною мовчання згадали також полеглих Михайла Григоришина, Петра Андруника, Петра Приведу та всіх, хто віддав життя в боротьбі за Україну.

Провести турнір на високому організаційному рівні допомогли районна організація ВО «Свобода», голова Тернопільської федерації шахів Богдан Чубак, заступник голови районної ради Андрій Русенко. Слово для привітання надали також доньці Володимира Яворського Христині, яка зазначила, будучи депутатом міської ради, батько підтримав програму розвитку шахів, домігся її фінансового наповнення.

Самі ж шахові баталії тривали майже шість годин. З досить таки значною перевагою першість вибороли майстри гри з Чернівців — 34 очки. Зате господарі з «Королівської фортеці», записавши до свого активу 25,5 очка, таки зуміли в боротьбі за друге місце випередити на два пункти команду з Козової. Відзнак і премії за друге місце удостоївся також Богдан Мазурчак з Борщева. На п’єдестал пошани він піднявся разом із Сергієм Гапляком і Валерієм Кордубаном з Чернівців. А до призовою п’ятірки пощастило потрапити також Григорієві Мітенку і Вадимові Ковтуну. Окремою відзнакою нагородили також наймолодшого учасника — чемпіона України серед юнаків до восьми років Олександра Довгалюка з Кам’янця-Подільського. І, звісно ж, не можна не похвалити за цікаву і змістовну гру учня шостого класу Владислава Василькевича, який захищав честь команди з Борщева.

Ірина МАДЗІЙ.

На фото: під час змагань.

Фото з архіву шахового клубу «Королівська фортеця»   

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини