Вільне життя

«Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди облаштує відпочинкові та зелені зони на площі Героїв Євромайдану

Зелені острівці, зони відпочинку й фонтан незабаром з’являться на оновленій площі Героїв Євромайдану в Тернополі. Ряд основних робіт уже виконано, зокрема, проклали підземні комунікації, вклали бруківку, зробили основу для пам’ятника Героям Небесної Сотні. Всі роботи за власний кошт виконала будівельна компанія «Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди. 

Тепер площа очікує на головний елемент — сам пам’ятник. Нагадаємо, що в нашому місті двічі проводили конкурс на кращий проект пам’ятника Героям Небесної Сотні. У бліц-конкурсі перемогу отримала робота скульптора, заслуженого художника України Романа Вільгушинського та заслуженого архітектора України Івана Жовнича. Висота композиції становитиме 9 м (без постаменту), а сама фігура — майже 3 м. Композиція символізує декоративний вихор, на якому зображена незахищена фігура юнака, як невинної жертви, та Ангела — символу слави Героїв Небесної Сотні. Зробити пам’ятник і площу, як символ вдячності героям, запропонували тернополяни. Утім, на благодійний рахунок коштів майже не надійшло, тому на пам’ятник із міського бюджету виділили два мільйони гривень, ще декілька мільйонів необхідно було на реконструкцію самої площі. Виконати роботи погодилась будівельна компанія «Креатор-Буд» під керівництвом Ігоря Гуди.

Нині роботи над пам’ятником тривають, а тим часом на площі проведуть ряд завершальних робіт.

— Будуть так звані декоративні острівці, клумби, деякі стануть зеленими оазами. Одна клумба буде перероблена під фонтан, туди від бібліотеки буде відпочинкова зона, гарні лавочки, буде зроблене освітлення, — розповідає архітектор Ігор Гордій.

Пан Гордій каже, що відповідно до тематики, площа не буде розважальною, а всі оздоблювальні роботи виконають в офіційному стилі, адже поруч є музей, неподалік буде діловий центр, а сама площа присвячена нашим захисникам та Героям Євромайдану.

— Ми очікуємо, що площа стане важливим місцем у Тернополі: тут проводитимуть різні заходи, вшановуватимуть пам’ять наших Героїв, — додає Ігор Гордій.

Архітектор пишається тим, що працює над втіленням цього проекту і схвалює рішення директора будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігоря Гуди, який виділив декілька мільйонів гривень на виконання усіх необхідних робіт.

— Площа Героїв Євромайдану має бути візитівкою Тернополя, адже перш за все — це символ. Це подяка усім нашим Героям, які пожертвували найціннішим — власним життям. Це подяка тим, хто, не замислюючись, відстояв Революцію Гідності. Тим, хто покинув сім’ї та роботу й пішов боронити Батьківщину на сході. Також, це символ вдячності усім волонтерам, які, не покладаючи рук, продовжують працювати й робити все для того, щоб допомогти у боротьбі з ворогом. Виконати всі роботи для нас було принципово й дуже важливо, — зазначив Ігор Гуда.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини