Вільне життя

Навіть хлопчаків не боїться

У Тернопільському шаховому клубі «Гамбіт» визначилися лауреати відкритої першості Тернопільської ДЮСШ «Авангард» із шахів. У змаганнях пам’яті колишнього тренера-викладача Олександра Давидовича взяли участь наймолодші — діти віком до дев’яти років. 

У турнірі за швейцарською системою силами помірялися два десятки прихильників древньої гри. Абсолютного ж результату — дев’яти очок з дев’яти можливих змогла домогтися лише підопічна тренера Почаївського відділення ДЮСШ Валентина Лещука, другорозрядниця Віра Венжинович. Переможця серед хлопчиків, третьорозрядника Петра Дерлицю з обласного центру випередила на два пункти.

Срібними призерами турніру стали тернополянка Олександра Рудик та Іван Івкевич з Почаєва, відзнак за третє місце удостоїлися тернополяни Каріна Хабенюк і Марко Кміть.

Лауреатам вручили грамоти з портретом Олександра Давидовича, медалі від ДЮСШ «Авангард», призи від голови обласної шахової федерації Богдана Чубака. А кожен учасник отримав у подарунок від головного судді змагань Ігоря Подольського ще й книгу на шахову тематику.

Організатори висловлюють щиру подяку за фінансову допомогу рідному братові Олександра Давидовича Олегові.

На фото: Віра ВЕНЖИНОВИЧ (зліва) стала абсолютною переможницею змагань.

Фото Богдана БІЛОУСА  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини