Вільне життя

Наймолодші, але прагнуть тільки перемог

Під егідою Федерації тенісу України відбулася відкрита юнацька першість Тернопільської області з тенісу. За нагороди змагалися наймолодші юнаки і дівчата віком до десяти і дванадцяти років. 

Якби не прикро було розповідати про те, що в нашому краї надзвичайно рідко проводяться турніри всеукраїнського рівня (через відсутність передусім належного рівня кортів), не можна також не відзначити, що до Тернополя завжди із задоволенням приїжджають побратими з Хмельницького, Івано-Франківська, Луцька, Рівного, Коломиї. Причому не лише наймолодші, як шестирічний Артем Валігурський з Хмельницького, а й справжні «метри» на рівні нашої держави гри.

Тому і не дивно, що вісьмом юним тернопільським тенісистам, якими опікуються головний суддя змагань, що завершилися, Остап Гевко, Дмитро Буяр і керівник Тернопільського осередку всеукраїнської федерації Олександр Цибульський, на кортах Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка довелося хіба задовольнитися роллю старанних учнів. Серед старших з молодших перемогла Анастасія Шушкевич з Рівного. Компанію на п’єдесталі їй склали Аліна Несмянович з Луцька і Катерина Кочеткова з Хмельницького. А серед наймолодших тріумфували земляки останньої Єгор Скрипник і Анастасія Басалай, а також Тимур Болбов і Єлизавета Труш із Хмельницького і Максим Буханський із Рівного і Валерія Масляна з Луцька.

Фото з архіву Олександра ЦИБУЛЬСЬКОГО  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини