Вільне життя

Ніби придумана політика

Якось мої сусіди чуть сі не побили. По телевізору показували, же Яценюку, ще як перем’єром був, закидали, що він щось махінує. А там «свободівці» трибуну моцно тримали і щось кричали.

А в нас як — демократія, кого хочу, того підтримую і захищаю. То сусіди як сі зійшли по обіді, як зачали новини обговорювати, а потім кажний за свого почав ставати, то такий гвалт сі зчинив, же ну. Іден мовит: «За шо ми на Майдані стояли? Аби далі крали? Нам не тре таких злодії». Другий взявся захищати: «Аво Азаров крав і ще більше, а в уряді хто зна шо сі робило, і нічо. То шо — Яценюку трошка не можна?» Трета і собі затягла: «Нічо-нічо, «Свобода» буде всіх гонити і бити». На що їй четверта відповіла: «А може, їй вигідно кричати, аби й собі до корита полізти?» І пішло-поїхало. Що найсмішніше — так то, же ніхто не партєйний, всі самі по собі і за себе. Але новини сі подивили, решту додумали — і вйо чубитисі. Слухаєш та й думаєш: і вроді кажний правду каже, кажному віриш. Але якщо сі розібрати, хто є чим насправді, то не годен. Я вже про телевізор мовчу. Там взагалі тяжко якусь толковщину вилапати. А як почнеш у своїй голові всьо по поличках розставляти, то заплутатисі можна. От як то нинька є — ніц не годен знати точно. Певно, така нині політика особлива, ніби придумана.

Та головне, же їдло не придумане – їсиш, а воно справжне під зубами: солодке, солоне, кисле, скисле, рідке, густе, пригорене, недоварене чи перепечене або якраз таке, як тре. Яке вже сі вдасть. Але воно таке, яке є насправді.

Маю рецепта такої во запіканки. Шість середних бараболин тре почистити і порізати кільцями тоненькими. Змолоти зо 400 грамів свинини чи яловичини. Ще пошукайте зо 100─150 грамів грибів, їх теж помийте і поріжте на маленькі кусочки та додайте до фаршу й посоліт-поперчіт і вибийте їдне сире яйце. Теперка робимо так: беремо бляшку, викладаємо на низ половину бараболь. Наверха викласти порізану кільцями їдну цибулину, тоди викласти фарш із грибами, посипати його жменькою перегрітого сира. Поверх того викласти решту бараболь. Тоди зрихтувати заливку: шклянку сметани вимішати із двома розім’ятими зубцями часнику, вибийте яйце, посолити і поперчити до смаку. Тим всім заляти запіканку і поставити в духовку, розігріту до 180─200 градусів на годину. Як будете витягувати, то можете поверха ще капку сира сипнути, буде файніше на вигляд.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини