Вільне життя

Обрання спрощеної системи новоствореним підприємцем

Новостворений приватний підприємець провів державну реєстрацію в кінці місяця (24 червня). В який термін він має право подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування для першої або другої групи?

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – другої груп здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (ст. 298 ПКУ).

Такі фізичні особи – підприємці для обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, повинні подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація (до 30 червня включно).

На основі поданої заяви, податкова інспекція за місцем реєстрації платника, переведе його на спрощену систему оподаткування з наступного місця, в якому відбулася державна реєстрація.

Для обрання спрощеної системи оподаткування (платників єдиного податку – першої або другої групи) законодавчо не передбачено перенесення термінів подачі заяви для фізичних осіб – підприємців, які були зареєстровані в кінці місяця, чи останні дні місяця.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини