Вільне життя

Перші в порятунку людського життя

Тернопільська команда медиків Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здобула перше місце в шостому Всеукраїнському чемпіонаті бригад швидкої допомоги.

У змаганнях, що відбулися наприкінці травня у Харкові, взяла участь тридцять одна бригада з усіх регіонів України та команда медиків з Литви. У перший день заходу організатори провели науково-практичну конференцію, під час якої спеціалісти розглянули актуальні питання щодо надання екстреної медичної допомоги в умовах підвищеної загрози. Згодом учасники демонстрували свої навики в екстремальних конкурсах. Акцент змагань робили на наданні допомоги пацієнтам з різними травматичними ураженнями.

Про сценарій майбутнього конкурсу бригади дізнавалися лише за три хвилини до старту. Учасникам з Тернопільщини, а саме лікарю Олександрові Ляшку, фельдшерам Василеві Яськіву, Наталії Панько та водію Володимирові Андрушківу, довелося допомагати постраждалому з двома ампутаціями, рятувати дитину з важкою черепно-мозковою травмою та більше двох десятків потерпілих внаслідок вибуху на мітингу. Роль постраждалих уміло зіграли загримовані студенти Харківського медичного університету.

Загалом команди підтверджували свої вміння у дев’яти завданнях, десяте полягало в демонстрації водійської майстерності. Ще один конкурс передбачав надання домедичної допомоги шофером без участі бригади. Володимир Андрушків упорався із ним добре, адже свого часу отримав потрібні навики в навчально-тренувальному центрі, що діє при центрі екстреної медичної допомоги. Врешті після напруженої триденної боротьби у денних і нічних конкурсах тернополяни зуміли випередити всіх учасників дійства, зокрема головних своїх конкурентів — колег із Харкова й Сум, що посіли відповідно друге та третє місце.

На фото: бригада переможців разом з директором Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Михайлом Джусом.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини