Вільне життя

Пивка для ривка…

Чудово розуміючи, що розміщені в усьому світі на сайтах новини не завжди об’єктивно висвітлюють дійсність, усе ж не маю морального права не згадати повідомлення «Кореспондента», «перепощеного» з популярного «Більду». Репортер німецького видання заявив, що після дебютного на французькому чемпіонаті Європи матчу збірних Німеччини та України знайшов у роздягальні наших співвітчизників порожні пляшки з-під пива і вина. 

Порахований іноземним колегою в той же час 41-н недопалок від сигарет уже можна і не брати до уваги. Особливо зважаючи на те, що в розташованій навпроти роздягальні збірної Німеччини німецький журналіст знайшов хіба пакунок із залишеним льодом.

Сумнів може виникнути хіба стосовно того, як німецькому репортерові, наперекір заходам безпеки, вдалося потрапити до місць, які нібито-то суворо охороняються. Тому і залишається хіба задовольнитися його поясненням: ніхто не перешкодив журналістові, який після завершення матчу прогулювався спортивною арени, потрапити всередину приміщень арени.

140630

Не можна також не згадати і про те, що жоден із всеукраїнських футбольних сайтів, які позиціонують себе кращими в державі, про підозри німецького журналіста не повідомив.

Чи не вірять «Більду», чи і справді переконані, що «пивка для ривка» співвітчизникам конче необхідно. Зважаючи особливо на «совкові» традиції, завдяки ким жінки «імператора» поза критикою. Якби не намагався Гєнко Селезньов, але здобуде повагу вітчизняних уболівальників тільки після цього, як почне максимально викладатися за національну збірну своєї країни. Зрештою, як і всі учасники фінального турніру Євро-2016.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини