Вільне життя

Пороблено…

Що то їм не щастит, тим колишнім партійцям Єнуковича? Їден із вікна полетів, другому куля в голову залетіла, третому ще якась біда сі стала. І пішло-поїхало.

Носили люди портрети колишного гаранта із дзюркою в лобі, а страждають чомусь однопартійці. А гарант сидит собі в Росії та й плює на бороду і страусів підгодовує.

Але дивлюсі на то, як нині нові партії керуют і думаю: а ви сі не боїте, же колись буде вашим партійцям то саме, же нині з регіонами сі робит? Люди наші як зичат «здоровля», то з костомахами. То не дивно, же в них там таке сі творит. Буде наука кажній владі. Трошка чиїхось чарів-марів, а трошка власної дурості, то є належний результат. Аво в нас у селі таке саме: рила сусідка на сусідку, по ворожках бігали поробляти одна одній, а в результаті дві послабли і про ворожбу мусили забути.

І таке творитьсі не тілько в політиці чи між сусідками, а й на кухні. Як не зрихтуєш так, як тре, як десь спартачиш, то потім тобі всьо боком чи якимось іншим ходом вилізе. І постраждаєш сам, та ще й рідні коло тебе. І ніякий люксовий рецепт не вратує. Всьо тре робити добре і помало.

Наприклад, не варто спішити із закруткою повідла зо сливок. Тре акуратно вибрати кісточки з кіля сливок і сі не запацькати. Готові перекинути в банячок, засипати півкільом цукру. Коли вийде сік, додати горішки, десь так шклянок зо дві, і поставити на слабенький вогонь. Варити дві години, тоді остудити трошка і розілляти. Жеби визначити, чи готове повідло, тре на ложку взяти сік, розділити і запримітити, чи він буде поступово зливатисі докупи. Якщо так, то можна знімати з вогню.

А ще зо сливок можна нутеллу зробити. Знов запасаємося сливками, десь так півкіля. Миємо, вибираємо кісточки, складаємо в банячок, додаємо штири лижки коньяку, посипаємо корицею і лишаємо настоюватисі три години. Тоди засипаємо цукром (300 грамів) і ще тримаємо-вистоюємо дві години. Потім ставимо на вогонь, доводимо до кипіння і варимо зо п’ять хвилин. Трошка охолоджуємо, збиваємо у блендері і знову доводимо до кипіння, варимо десіть хвилин. Вкінці додаємо поламану на кавальчики чоколяду і ще п’ять хвилин тримаємо на плитці. Нарешті охолоджуємо і розкладаємо в банки.

Смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини