Вільне життя

«Свято дитинства» в Міжнародний дитячий день

Із нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Тернополі вирувало справжнє  «Свято дитинства». Організували його телекомпанія TV-4, міський з обласним центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласний осередок Федерації велоспорту України. 

Тож і не важко здогадатися, що в парку імені Т. Г. Шевченка було гамірно і весело. Чудовий настрій дітям з батьками для початку створили дитячі мистецькі колективи. А біля фонтану на головній алеї відбулися різноманітні мистецькі конкурси, вікторини, флешмоб про права дітей. Тішили присутніх також виставка художніх виробів, боді-арт для дітей.

Окрасою свята, звісно ж, стали велосипедні перегони за участю як малечі, так і дорослих. Бо і справді, хіба могли когось залишити байдужими старання навіть ще не трирічного Григорчика, який нарівні з усіма здолав дистанцію від Надставної церкви до центральної алеї. Переможці і призери в різних номінаціях отримали заслужені нагороди. Причому не тільки від організаторів, але і від спонсорів свята.

А кого з тих, хто завітав на свято, не могла не привабити можливість узяти участь у змаганнях «Мама, тато, я — спортивна сім’я!». Ті з мам, хто були на шпильках, навіть поскидали в змагальному азарті взуття. Босоніж, поза сумнівом, під час різноманітних естафет бігати швидше. Бажаючих, до речі, знайшлося стільки, що організаторам довелося двічі проводити старти. І — на здоров’я! Спочатку почуття тріумфу пережили сім’ї Миців, Матвійчуків і Турчинів. Невдовзі ж навіть не намагалися стримати емоції і Сови, Татарини та Солоненки.

Залишається хіба подякувати меценатам «Свята дитинства» — ПП «Колумбусу», туристичній агенції «Coral travel» і мережі магазинів «Спортландія». Та ще не забути наостанок про спільне для всіх фото на згадку.

 

Фото Олени ГИКАВОЇ     

 

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини