Вільне життя

Сергій НАДАЛ: «Тернопіль стане розумним, інноваційним і відкритим містом»

Минулого тижня в Тернополі відбувся унікальний семінар з електронного врядування, під час якого було обговорено проект «Розумне місто», який має на меті об’єднати зусилля громади та влади над розв’язанням проблем міста через зручний web-сервіс. У роботі семінару взяв участь міський голова Тернополя Сергій Надал. 

За словами очільника міста, між представниками «Розумного міста» й Тернопільською міською радою був підписаний меморандум про співпрацю.

«Тепер ми будемо працювати, як одна команда. Одна з найефективніших ІТ-команд в Україні долучиться до впровадження в місті нових технологій. Ми спільно поставили собі за мету зробити Тернопіль інноваційним містом і розв’язувати актуальні проблеми у різних сферах життєдіяльності міста», — підкреслив Сергій Надал.

«Одна з найефективніших ІТ-команд в Україні долучиться до впровадження у Тернополі нових технологій»

Але, як стверджує мер, найголовніша мета такої співпраці — максимально запустити у Тернополі інституції прямого народовладдя.

«Найголовніше, зробити наше місто відкритимдля громади, забезпечити функціонування в Тернополі системи прямого народовладдя. Сьогодні у нашому місті функціонують системи «Відкрите місто», «Відкритий бюджет» та багато інших. Але я також добре усвідомлюю, що цього замало», — стверджує мер Тернополя.

Сергій Надал: «Найголовніша мета співпраці — максимально запустити у Тернополі інституції прямого народовладдя»

На думку Сергія Надала, у тандемі міська рада й спеціалісти «Розумного міста» здатні перетворити Тернопіль на одне з найвідкритіших міст України.

«Переконаний, що громада повинна знати всю інформацію та мати можливість користуватися новітніми розробками на доступних ресурсах. Ми повинні зробити місто інноваційним, але без допомоги працівників ІТ-сфери нам цього не вдасться зробити. Разом ми перетворимо Тернопіль на одне з найвідкритіших міст України», — заявив міський голова Тернополя.

Мерія Тернополя вже запропонувала «айтішникам» розробити окремі програми для всіх управлінь та підрозділів міської ради.

«Я пропоную вам розробити програми для всіх управлінь та підрозділів міської ради, щоб громада Тернополя контролювала прозорість витрачання всіх коштів бюджету. Щоб мер, правоохоронці, будь-який тернополянин знав, на що і як йдуть кошти податкоплатників. Зі свого боку обіцяю, що потенційні проекти, які потребуватимуть фінансування, підтримають у міській раді», — підсумував Сергій Надал.

За матеріалами Тернопільської міської ради

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини