Вільне життя

Сильні і прагнуть стати ще сильнішими

Для демонстрації сили фізкультурників Тернопільського районного ФСТ «Колос» надто багато аргументів не варто шукати. Краще за інших промовляє вже та обставина, що з 25-ти проведених за часи незалежності України сільських спортивних ігор Тернопільщини збірна приміського району аж сім разів ставала переможцем у комплексному заліку — на чотири більше, ніж двоє найсильніших з решти конкурентів. 

Однак два останні роки поповнити вражаючу скарбничку нагород головним кубком не вдалося. Тож можна було зрозуміти учасників XXVI районних сільських спортивних ігор, які традиційно зібралися на рідному для всіх стадіоні у Великих Гаях. У чесній спортивній боротьбі визначити найкращих — не що інше, як закласти міцний фундамент для нового успіху під час обласних стартів.

Не забули нагадати про це, вітаючи сільських фізкультурників, голови райдержадміністрації з районною радою Олександр Похилий і Андрій Галайко, гостинний господар, голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, незмінний керівник районного ФСТ «Колос» Іван Кульбіцький. Відзначивши також: особливістю нинішніх стартів стало те, що з 26-ти збірних деякі вже захищали не честь своїх сільських рад, а об’єднаних територіальних громад. А це, без сумніву, давало можливість зробити ці команди ще сильнішими.

Зрештою старі друзі-суперники про можливості один одного добре поінформовані. Тому очікувати особливо сенсаційних результатів навряд чи доводилося. Як завжди доклавши максимум зусиль, цього року майстрам малої ракетки з Великих Гаїв у боротьбі за першість удалося випередити конкурентів з Почапинців і Товстолуга. Так само, як легкоатлетам з останнього — бігунів з Великих Гаїв і Стегниківців. А ось гирьовики з Почапинців показали кращий результат за богатирів з Малого Ходачкова і Товстолуга.

Зате в ігрових видах спорту свої фаворити. В турнірі з міні-футболу команда з Великої Березовиці знову довела свою перевагу над господарями і футболістами з Білої. А підтримувані власними прихильниками волейболісти з Великих Гаїв здолали в боротьбі за чемпіонський титул майстрів гри над сіткою з Острова і Великих Бірок.

Згадавши також про те, що в змаганнях спортивних сімей Арсен та Ірина Чудики з донькою Мальвіною знову принесли перемогу Дичкову, випередивши Олександра та Ірину Шумів з донькою Катрусею з Великих Бірок і Віктора та Христину Безкоровайних з донькою Софією з Почапинців, наостанок про видовищні баталії богатирів. І в боротьбі на руках, і в перетягуванні канату атлети з Малого Ходачкова нікому не дозволили посягнути на першість. Спочатку здолали команди з Почапинців і Товстолуга, а пізніше — з двох об’єднаних територіальних громад: Великогаївської і Байковецької.

Нарешті хвилююча мить вручення призів за успіхи в комплексному заліку. Відзнаки за третє місце Іван Кульбіцький і заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник вручили фізкультурникам з Товстолуга. Титул віце-чемпіонів дістався команді з Почапинців. А звістка про те, що тріумфаторами знову стали спортсмени з Великих Гаїв, звісно, не могла не викликати гучних оплесків усіх присутніх того дня на стадіоні.

Районні сільські спортивні ігри відбулися також у Зборові і Теребовлі. А найближчої неділі, 12 червня, свято сільського спорту проведуть у Козівському, Бучацькому, Кременецькому і Гусятинському районах.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини