Вільне життя

Тернопільська молода гвардія підкорила Одесу

Три незабутні тижні провели в розташованому в Одесі Українському дитячому центрі «Молода гвардія» шістнадцять юних вихованців Тернопільських «Інваспорту» і ДЮСШ інвалідів. Не тільки змістовно відпочили, але ще третина з них стала лауреатами фінальних стартів XXIII Всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе». 

Під час змагань, присвячених 25-й річниці Незалежності України, не пощастило хіба юнакам, які захоплюються футболом. У турнірі команд, сформованих із гравців з вадами слуху, фінішували сьомими.

Зате в пляжному волейболі не було рівних вихованкам Володимира Михальчука. Дует, до складу якого увійшли донька тренера 15-річна Марія Михальчук і ще одна учениця Тернопільської спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом, на два роки молодша Софія Яцькова, надзвичайно впевнено провів усі поєдинки і заслужено став переможцем.

Не підвели і шахісти, з якими в дитячо-юнацькій спортивній школі займається досвідчений наставник, майстер спорту Пантелеймон Яблонський. У турнірі юних любителів древньої гри, які мають ураження опорно-рухового апарату, серед дівчат кращою стала 14-річна Надія Реник із Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. А в суперечці юнаків третє місце виборов учень Тернопільської ЗОШ №10 Павло Гуцал. Відзначилися наші земляки і в шахових баталіях спортсменів з вадами зору. Бронзової медалі удостоєний товариш Надії по навчанню Олександр Процюк.

Фото з архіву Тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини