Вільне життя

У золотій серединці

Хоч переможці обласних традиційних стартів «Мама, тато, я — спортивна сім’я!» і не завоювали призове місце під час всеукраїнського фіналу аналогічних змагань, дорікнути Лідії Булич та двом її Ігоркам (чоловікові з сином) було би несправедливо. Родинне тріо, яке захищало честь ще й рідної Тернопільської СЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, у суперечці з дев’ятнадцятьма конкурентами вибороло сьоме місце.  

Всеукраїнський фінал найпопулярніших у нашій державі сімейних змагань цього року відбувся на Херсонщині. У селищі міського типу Лазурне прихильників здорового способу життя з усіх куточків нашої держави гостинно прийняла дитяча база відпочинку «Прибережний». Фестиваль, до програми якого увійшли дві спортивні естафети і така ж кількість конкурсів, відбувся на розташованому на березі Чорного моря стадіоні.

SAM_2887

Тріумфаторами стартів, до речі, стали наші сусіди з Волині. Друге місце виборола сім’я з Донецької, третє — з Харківської областей.

На фото: щасливі Лідія та два Ігори БУЛИЧІ під час відкриття Всеукраїнського фестивалю; після завершення змагань у всіх теж був надзвичайно хороший настрій.

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини