Вільне життя

Це ваш день — олімпійці!

Найближчої неділі, 26 червня, Театральний майдан Тернополя знову стане ареною масових спортивних стартів. Ініційований НОКом України традиційний «Олімпійський день» на головній площі обласного центру розпочнеться о 15-й годині. 

Цікаво, без сумніву, буде як мешканцям головного міста Тернопільщини, так і його гостям. Адже стануть свідками показових виступів з воркауту за участю польських атлетів та місцевих спортсменів з інших видів, юнацького турніру з тенісболу, сімейної гри від торгової марки «Ласунка», вікторини «Олімпійський всезнайко» від приватного підприємства «Колумбус», змагань немовлят віком до одного року «Спритний повзунець», різноманітних рухливих ігор та майстер-класів, конкурсу малюнка на асфальті «Моє олімпійське літо», суперечки майстрів їзди на роликових ковзанах, пізнавальних екскурсій від місцевих рятувальників.

А головне — легкоатлетичний пробіг, участь в якому три роки тому (ніби вчора це було) узяв і президент Національного олімпійського комітету України, уславлений стрибун із жердиною Сергій Бубка.

Зауважте також: найактивніших учасників «Олімпійського дня» нагородять подарунками від партнерів спортивного свята — торгових марок «Ласунка» і «Микулинецькі напої», «Колумбуса», меблевого торгового центру «Home Express» і туристичного агентства «Coral Travel».

Одне слово, організатори щиро запрошують усіх прихильників здорового способу життя стати учасниками «Олімпійського дня»!

Фото з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини