Вільне життя

Чого категорично не можна робити вагітним

1. Не можна вживати замінники цукру. Вони містять хімічні сполуки, які можуть негативно вплинути на майбутню дитину. 

2. Солярій і тривале перебування на сонці. Вплив ультрафіолету на плід визнано негативним, особливо у великих дозах. Бажання отримати красиву засмагу може спровокувати загрозу переривання вагітності та інші ускладнення.

3. Вібромасаж і гідромасаж. Перш, ніж зважитися на такі процедури, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

4. Сауна і лазня. При високій температурі (навіть при низькій вологості) розширюються судини, частішає серцебиття, можуть виникнути проблеми з диханням.

5. Безконтрольне використання лікарських препаратів. При наявності будь-якого захворювання, що вимагає медикаментозного лікування, обов’язково слід проконсультуватися з лікарем. Самолікування під час вагітності потрібно категорично заборонене.

6. Не варто захоплюватися кавою і міцним чаєм. Кофеїн не затримується плацентою і потрапляє в кровоносну систему дитини.

7. Не можна піднімати тяжкості. Будь-який предмет, важчий 3-х кг, під час вагітності, яка ускладнена підвищеним тонусом матки – табу. Це все може спровокувати викидень.

8. Під забороною рентген і флюорографія. При рентгенівському опроміненні існує ризик пошкодження нервової системи дитини.

9. Алкоголь і наркотичні речовини. Вплив алкоголю і наркотичних речовин на плід вже давно добре дослідили. При систематичному вживанні алкоголю і наркотиків ризик того, що жінка не зможе виносити дитину, підвищується в 10 разів тощо.

10. Не варто захоплюватися активними видами спорту, такими, як важка атлетика, кінний спорт, велоспорт тощо.

Джерело: Наша мама

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини