Вільне життя

Що там американці знають

Мабуть, американські експерти почуваються не найкраще, коли доводиться комусь ставити низькі оцінки. Приблизно так, як добрий учитель, котрому шкода засмучувати учня, та що вдіяти, коли він і на «8» не заслуговує. За підсумками роботи минулого року експерти за океаном поставили керівникові Національного банку України Валерії Гонтарєвій оцінку «С». Тобто, віднесли її до десятка найнеуспішніших банкірів світу. На одному рівні за шкалою американців стоять колеги пані Гонтарєвої з Іраку та Нігерії, трохи нижче — з Венесуели, Гватемали, Узбекистану.

Але експертам не варто думати, що дуже засмутили очільницю нашого Нацбанку. Свої оцінки вони виставили тільки тепер, а ще в січні Президент Петро Порошенко сказав, що представляє пані Валерію на звання кращого глави Нацбанку України в 2015 році. І хоч він не уточнив, ні в якій номінації, ні серед кого Гонтарєва найкраща, яке це має для неї значення? І чия оцінка для української чиновниці важливіша: свого Президента чи американців? Отож.

А ще праця пані Гонтарєвої оцінена зарплатою — 163 тисячі гривень на місяць. Якось обмовилася, що з них на прожиття витрачає 100 тисяч щомісяця. П’ять її заступників отримують по 150 тисяч, тобто також ударники капіталістичної праці. За минулий рік пані Гонтарєва задекларувала доходів 26,8 мільйона гривень. То засмутиться вона якимось там «С» від американців? Звісно, ні. Чи можемо вважати її неуспішною? А це вже залежить — у чому. Якщо в номінації «Ніхто собі не ворог», то ніяк не можна. Тут пані Гонтарєва навіть дуже успішна.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини