Вільне життя

Єднає людей «Сила духу»

Інтегрувати людей з особливими потребами в суспільство, допомогти їм відчути, що здатні на більше. Саме таким був мотиваційний проект дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, коли три роки тому прийняла рішення про проведення Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». 

І з кожним роком змагання стають усе популярнішими та масовішими. Взяти участь у першому етапі вже четвертої спартакіади, для прикладу, зголосилися 77 прихильників здорового способу життя з усіх районів Тернопільщини та обласного центру. Вони продемонстрували свою майстерність в армспорті, бомбаскеті, гирях, дартсі, настільному тенісі, шахах і шашках.

— На спортивне свято зібралися не просто люди з особливими потребами, — зазначив, відкриваючи змагання в спортивному комплексі ТНЕУ, виконувач обов’язків начальника управління виконавчої дирекції фонду в Тернопільській області Федір Бортняк. — Усі без винятку наші фізкультурники щоденним життям навчилися реалізовувати власний потенціал, успіхами і досягненнями переконливо доводити, що сила духу перемагає будь-які негаразди. Коли люди звертаються до структур фонду в області, завжди отримують професійну консультацію, увагу, відчуття, що вони не залишені наодинці зі своєю бідою. Адже цього наші підопічні часто потребують не менше, ніж страхових виплат.

Чимало учасників сьогоднішніх спортивних баталій, до речі,  вже вдруге, а то і втретє вийшли на старт. Мова про Петра Федчишина з Козової, Василя Волоса з Борщівського району, Богдана Комаринського з Тернополя, Зиновія Віша з Бережанщини, Надію Герман з Підволочиського району, Миколу Колонтая із Шумщини та багатьох інших. Тому і не може не радувати, що й до організації спортивного свята долучається все більше охочих. Цього року — народний депутат України Ігор Побер, міський голова Тернополя Сергій Надал, виконувач обов’язків начальника  головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександр Богомол, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський, керівники ТНЕУ, обласних ради профспілок та організації роботодавців, головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, обласної організації ФСТ «Спартак».

У загальнокомандному заліку перше місце вибороли фізкультурники відділення виконавчої дирекції фонду в Кременецькому районі. «Срібло» дісталося команді відділення виконавчої дирекції фонду в Тернополі, «бронза» — збірній відділення виконавчої дирекції фонду в Бережанському районі. А після спортивних баталій спортсменів та вболівальників привітали художні колективи і солісти Тернопільського національного економічного університету та ПАТ «Тернопільгаз».

Переможці в особистому заліку поїдуть на фінальні старти четвертої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які відбудуться в Ужгороді вже в червні.

Зоряна ЗАМКОВА.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини