Вільне життя

Аби добре сі спало

Надумавім не дивитисі телевізор. Принаймні, після обіду. А то потім уночи не годен спати. А як засну, то снитьсі страхіття.

І як зранку вставати і щось варити в такім стані? Тре вимагати компенсації, правда, навіть не знаю в кого, за то, же лижка до писка не лізе, руки трисутьсі і зуби клацают, а очі червоні й сонні. Нє, тре бути в курсі, що в державі сі робит. Але каждий день нерви не витримуют і мозги разом з ними то всьо дивитисі. А по снах, чесно кажу, вже сонники можна нові писати.

Снитьсі якось, же Путін приїхав до Австралії. Зійшов із літачка, скочив до кенгуру в сумку і несеться вздовж берега. Десь у руках раптом в него коала сі появила. Він її за вуха тягне і прибалікує: «Мєдвєдєв, мєдвєдь», а тваринка випорснула му з рук і з криками «Хутін — пуйло!» скочила перестрашена на пальму. Путін поліз за нев, тут до него підлетів дресирований журавлик, взяв на крила і поніс до Москви. А на березі лишивсі стояти і розпачливо махати заржавленим рискальом Азіров і кричати: «А капісту хто садіті біде: папєрєднікі?» А потім чось повалив на мене. Десь сі взяв Єнукович із золотим унітазом у руках і теж погнав за мнов із криками: «Батон віддай!» Я перестрашений скочив у зимну воду і… збудивсі. Дивлюсі — в хаті темно, п’єц вистиг і позимніло, перина на землі. Я сі накрив, скрутив калачиком, але заснути не зміг. Серце калатає, руки сі трисут. Добре, же зуби на тумбочці були і не клацали на всю хату. Мусив стати, випити кілька таблеток і пролежати, аж поки сі не засіріло. І пробуй зранечку щось путнє зварити після такої ночи.

Добре, же рецепти перевірені, і можна не боятисі, же щось не вийде. Хіба яйці з цукром не доб’ю чи переб’ю. Тож того разу із солодким ризикувати не буду. Поки ще не піст, зроблю-но щось із печінки.

Тре її 300 грамів, порізати на маленькі кусочки, перемолоти, вибити їдне яйце, посолити, поперчити, кинути трошка муки, як на ляті паланиці, й додати столову лижку майонезу. Посмажити оладки на пательні. В мене було півкіля помідорів у запасах і кріп заморожений свіжий. То я кілька помідорів узяв, шкірку зрізав і на кружальця посік. Майонез вимішав із порізаним кропом і перемастив ним паланиці, поверха тої суміші виклав кілка дольок помідорів і сформував тортик. Поверха посипав домашнім перегрітим сиром, запхав у духовку, потримав кілька хвилин, аби сир трошка сі розплавив і майонез розтікся, витягнув, зварив розсолу з курки і вйо наминати.

Вам теж смачного!

Ваш пан ЮЗЕК

Ілюстрація Миколи ПИЛИПОВИЧА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини