Вільне життя

«Алкогольна» звітність: особливості заповнення звіту № 1-РА

У Тернопільській ОДПІ нагадують, якщо суб’єкт господарювання має в своєму складі структурні одиниці, які не є юрособами, Звіт № 1-РА заповнюється в цілому по підприємству з урахуванням всіх структурних одиниць.

Даний Звіт складається окремо за кожний місяць до 10 числа місяця, наступного за звітним та подається до податкової інспекції за основним місцем обліку суб’єкта господарювання щомісяця, протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв і на залишках не було продукції.

Так, в графах Звіту № 1-РА вказуються:

  • в графах 1, 2 – код і вид алкогольної продукції згідно з додатком до наказу Мінфіну «Про затвердження форм звітів щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» від 11.02.2016 р № 49;
  • в графі 3 – залишок алкогольних напоїв на початок звітного місяця;
  • в графі 4 – обсяг придбання алкогольних напоїв всього за звітний період суб’єктом господарювання, який здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями;
  • в графі 5 – обсяг реалізації алкогольних напоїв за звітний період;
  • в графі 6 – залишок алкогольних напоїв на кінець звітного місяця;
  • в графі 7 – необхідні пояснення (обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів, і т.п. відображаються в цій графі із зазначенням відповідних пояснень);
  • в графі «Реєстраційний номер Ліцензії» – загальна кількість ліцензій, графа «Строк Дії Ліцензії» не заповнюється (якщо суб’єкт господарювання має більше 1 ліцензії).

Одиниця виміру, яка застосовується при складанні Звіту № 1-РА, – тисяча декалітрів (тис. Дал). Формат даних – до шести знаків включно після коми. Показники звітів округлюються відповідно до загальноприйнятих математичних правил округлення. Також, фахівці інспекції нагадують, що останнім днем Звіту «за червень» – є 11 липня 2016 року.

Детальнішу консультацію щодо заповнення даного Звіту можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини