Вільне життя

Американець?! Ось тобі!

Відгадайте з першого разу: коли відданий своїй справі, політиці Кремля і особисто Володимирові Путіну феесбешник побачить «америкоса», то що зробить? Життя підказує єдино правильну відповідь: поб’є його. 

У Москві американський дипломат ішов на своє робоче місце, в посольство США. Дійти без пригод йому не вдалося. Перед самим входом до амбасади заокеанському представникові заступив дорогу представник російської спеслужби. І ні з того, ні з сього побив американця. Дипломат отримав перелом плеча й кілька легших травм. Відразу ж покинув Росію (що при цьому казав на її адресу — можемо здогадуватися) й подався додому лікуватися. Інцидент мав продовження вже у Вашингтоні. Там російського посла Сергія Кисляка викликали в Держдепартамент США й вручили скаргу. Звісно ж, люди за океаном не є такими наївними, аби сподіватися, що в Москві дуже обуряться вчинком феесбешника й сильно його насварять. Звичайно ж, ні. Але подати скаргу мусили, так у міжнародних відносинах передбачено.

У Росії злість на дипломатах США зривають уже давно й доволі часто. Причому не тільки офіцери грізної ФСБ. Не відстає від них і дорожня поліція. Безпричинно зупиняє автомобілі, даючи зрозуміти, що дипломатичні номери їй «до лампочкі». Мабуть, невдовзі з Вашингтона посилатимуть у Москву тих дипломатів, які в чомусь прошпетилися. Аби зрозуміли, по чім ківш лиха, виправилися та заслужили право працювати в столиці цивілізованої держави.

Хоча… Працюй хоч у Парижі, хоч у Римі, а Кремль дасть про себе знати всюди. Російська розвідка переслідує американських дипломатів та членів їхніх сімей у багатьох європейських столицях. Як десь з якоїсь нагоди виступить працівник посольства США, обов’язково знайдеться проплачений за кошти Кремля журналіст, який подасть цей виступ у негативному забарвленні. Замучені всім цим дипломати благають держсекретаря США Джона Керрі ініціювати звернення до Путіна, попросити господаря Кремля, аби скомандував «фу!» своїм шпигунам. Та що з того прохання…

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини