Вільне життя

А людини не треба?

У Конституції України чітко записано, що прокуратура має стежити за дотриманням прав людини й громадянина. Зате в новім Законі «Про прокуратуру» цієї норми вже нема. Розумію, що Порошенкові, Гройсману, Парубію, Яценюку людина й громадянин (особливо громадянин) геть не потрібні. Але поставмо запитання таким чином: а ми самі собі як люди й громадяни потрібні?

Я вже приблизно уявляю майбутні вибори. На попередні — Порошенко йшов зі слоганом «Жити по-новому». Тепер буде обіцяти «Жити по-найновішому». Перед виборами «Народний фронт» просився: «Якщо не проголосуєте за «Народний фронт», то Яценюк не стане прем’єром». Тепер — погрожуватиме: «Якщо не проголосуєте за «Народний фронт», то Гройсман залишиться прем’єром!» А ми полаємо їх, скажемо, що всі вони однакові, а тоді візьмемо по пляшці горілки, по кілька гривень — та й проголосуємо за тих самих, що нині при владі, аби ще кілька років нарікати на них. Та ще клясти Україну. Ніби Україна винна, що ми бідні, бо дурні, а дурні, бо ледачі.

Боже, в яку глибоку яму запхав нас москаль! Чи зможемо хоч коли-небудь вибратися з цієї прірви, викопаній Москвою в нашій душі?

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини