Вільне життя

Бос сказав — бос зробить

Коли нардеп Віктор Балога приїжджає в Мукачеве й приходить у телекомпанію «М-студіо», йому там не кажуть «Почувайтеся, як удома». Він і без запрошень почувається, як удома, бо компанія — його власність. Навідав її кілька днів тому. Як у російській класиці: «Мороз-воевода дозором. Обходит владенья свои». І виявив пан Балога в своїх володіннях непорядок. Розсердило слугу народу те, що в ефірі показують не тільки його та його сина — місцевого мера, а й інших людей.

Що було далі — перекажемо словами голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля. «Балога в присутності журналістів (зокрема жінок) накинувся з матюками на гендиректора, погрожував задавити його як жабу, вирвати поганий язик, печінку й згодувати свиням. А потім накинувся на нього з кулаками, репетуючи при цьому: «Будеш показувати мене й Андрія, або заб’ю тебе, як посліднього пса!», — так описує перебіг подій очільник області.

І що далі, чим це закінчилося? Поліція показала, що вона не з боязких: відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганства. Вирішують питання, чи відкривати ще одне — за фактом перешкоджання законній діяльності журналістів. А от гендиректор компанії довго в сміливцях не ходив. Пояснення правоохоронцям написав, але пройти освідчення в медексперта стосовно отриманих побоїв навідріз відмовився. І хіба його важко зрозуміти? Та ж за таку «дрібницю» — дебош у приміщенні власної телекомпанії — навіть теперішній Генпрокурор не буде просити у Верховної Ради дозволу на притягнення нардепа до кримінальної відповідальності. А якщо б і попросив, то депутати також вирішать, що все це — дрібниці, і «за» не проголосують. А гендиректор, уже отримавши кілька синців на обличчі та шиї, впаде в ще більшу немилість Балоги, і хто йому на допомогу прийде? Бос цілком може зробити все, що сказав — і язик вирвати, і печінку. На те він і бос.

М. АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини