Вільне життя

Відпочинок для всієї родини

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно із спортивно-танцювальним центром «Fitness house» підготували для мешканців обласного центру сюрприз, від якого ті просто не зможуть відмовитися. Впродовж липня у більшості з мікрорайонів міста відбудуться масові фізкультурно-розважальні старти «Спорт у кожному дворі».  

 

Організатори запропонують кожному з учасників спортивного свята взяти участь у танцювальних розминках, веселих естафетах, майстер-класах та інших різноманітних розвагах. Уже сьогодні, 7 липня, починаючи з 18-ї години, змагатимуться любителі здорового способу життя, які мешкають на вулиці Василя Стуса, 10 чи поруч із цим будинком. У вівторок, 12 липня, о цій же порі свято завітає на бульвар Дмитра Вишневецького, в четвер, 14 липня, на бульвар Данила Галицького, у вівторок, 19 липня, на вулицю Миру, в четвер, 21 липня, до парку імені Т. Г. Шевченка і у вівторок, 26 липня, до парку Національного відродження.

 

Лауреати фізкультурно-розважальних стартів «Спорт у кожному дворі» будуть нагороджені подарунками від партнерів організаторів — торгових марок «Ласунка» і «Микулинецькі напої», приватного підприємства «Колумбус» і видавництва «Школярик».

Банер з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини