Вільне життя

Гідні один одного конкуренти

Вдруге після початку підготовки до наступного зимового сезону кременецькі і львівські санкарі дістали можливість позмагатися в швидкості. Цього разу сперечалися за нагороди Всеукраїнських юнацьких змагань на санкороликах.  

У двох старших вікових групах одвічні друзі-суперники виявилися гідними один одного. Якщо серед сімнадцятирічних і молодших у заїздах юнаків на одномісних санях господарі траси Владислав Братусь і Олександр Гірський вибороли «золото» і «бронзу», то в перегонах дівчат усі місця на п’єдесталі забронювали за собою львів’янки. І в командній гонці-естафеті вже згаданий Олександр Гірський разом з Ігорем Гоєм та Світланою Гуменюк змушені були задовольнитися другим місцем, поступившись першістю сусідам.

Натомість у перегонах тринадцятирічних і молодших уже вихованці Кременецької ОДЮСШ «Колос» випередили конкурентів за кількістю завойованих медалей. Перемогли Олександр Сохацький і Юліана Туницька, другими фінішували Костянтин Горін і Наталія Хитренко, а третьою — Вікторія Коваль. Та ще й додали до скарбнички збірної Тернопільщини відзнаки за перемогу в командній гонці-естафеті, яку чемпіони здобули разом з Олександром Твердохлібом, і друге місце, завойоване тріо в складі теж уже згаданих Горіна з Коваль та Андрія Додя.

І тільки серед одинадцятирічних і молодших більшість кременецьких юних атлетів поки що поступаються ровесникам із Львівщини. Лише Максим Панчук проявив себе справжнім молодцем, перемігши в заїздах хлопчаків.

З юними вихованцями Кременецької ОДЮСШ «Колос» займаються Надія і Василь Казміруки, Андрій Малищик, Аліна Заряда, Світлана Кравчук.

Фото автора  

 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини