Вільне життя

Двадцять років без ремонту

Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини, що в селі Колиндянах Чортківського району, потребує реконструкції. Будівля в аварійному стані: облуплена штукатурка, фундамент, який руйнується.

В амбулаторії надають допомогу жителям шести сіл, які належать до Колиндянської об’єднаної територіальної громади. Відділення, де обслуговують людей, зокрема перший поверх будівлі, перебуває у кращому стані, проте також потребує ремонту.

Виконувач обов’язків головного лікаря Колиндянської амбулаторії Галина Шестерина розповідає, що приміщення в такому стані вже близько 20 років. «Раніше тут був стаціонар на 120 місць. Те, що ми бачимо нині — його залишки, — каже пані Галина. — До нас звертаються не тільки мешканці об’єднаної громади, а й жителі інших сіл. Не відмовляємо нікому».

Окрім капітального ремонту, амбулаторія потребує і коштів на лабораторію, реактиви, плівки тощо. Проте, як стверджує Галина Шестерина, ситуація з фінансуванням на сьогодні краща. Їм надають пальне, тож вони мають змогу обслуговувати два віддалених села, які приєднані до громади.

Жителі Колиндян хочуть, аби на другому поверсі амбулаторії функціонував реабілітаційний центр для учасників АТО або ж центр для престарілих. Для цього, кажуть, є всі умови, зокрема гарне й просторе приміщення.

Допомогти з ремонтом обіцяють Тернопільська обласна державна адміністрація і Державний фонд регіонального розвитку. Останній виділив близько трьох мільйонів гривень для реалізації проекту.

Зоряна МУРАШКА,
студентка факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини