Вільне життя

Двоє — серед призерів

У Скадовську Херсонської області на однойменній із містом навчально-спортивній базі Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» визначилися лауреати чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді до 23-х років і ювілейного, тридцятого Міжнародного турніру пам’яті заслуженого майстра спорту Я. Куценка. До числа лауреатів цих змагань пощастило потрапити і двом тернопільським спортсменам. 

Найкраще виступив підопічний тренера Тернопільської ДЮСШ №1 Володимира Тернопільського Михайло Гуменюк. У напруженій суперечці за титул віце-чемпіона у ваговій категорії до 56 кілограмів за сумою двоборства зумів випередити головного конкурента на один кілограм. Причому в ривку обоє зафіксували однакову вагу — 90 кілограмів. А ось у поштовху Михайло, розпочавши з більшої на два кілограми стартової ваги, ніж Антон Марущак із Харкова, зумів скористатися незначною тактичною перевагою. На успішні підходи суперника до штанги вагою 108, 112 і 115 кілограмів відповів не менш удалими підходами до снаряду, який важив 110, 115 і 116 кілограмів.

P1310100

Натомість підопічній тренерсько-сімейного дуету Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової з обласної школи вищої спортивної майстерності і Скалатської ДЮСШ Ірині Копитко бронзові медалі чемпіонату і міжнародного турніру у ваговій категорії до 53 кілограмів принесли зафіксовані в ривку 61 і в поштовху — 81 кілограм. На дві чільні позиції не претендувала, а ось боротьбу за «бронзу», набравши в сумі двоборства 142 кілограми, виграла в не менш напруженій суперечці з Оленою Хижняк із Кривого Рогу на Дніпропетровщині. Після ривка конкурентка випереджала Ірину на три кілограми. Однак вдалі підходи в поштовху дозволили нашій землячці взяти гору за сумою двоборства з різницею в усе той же один кілограм.

Ще двоє підопічних Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової Олена Салабай (до 63 кг) та Іванна Павлик (до 69 кг), а також Любомира Гнатюк (до 58 кг), яка в Тернопільській ОДЮСШ «Колос» тренується під опікою Романа Бутрина, фінішували відразу за призерами. За сумою двоборства теж підняли «майстрівські» кілограми, однак на медалі не претендували — конкуренти виявилися готовими до вищих результатів.

А для Валентини Кухарук (16-та) і Степана Бабія (34-й) зі Скалата, Романа Гудза (18-й) із Бучача, Андрія Сеньківського (19-й) і Валентина Наливайченка (21-й) із Тернополя всеукраїнські змагання, без сумніву, стали хорошою школою для набуття досвіду.

На фото: вгорі — Михайло ГУМЕНЮК (другий зліва) разом із наставником Володимиром ТЕРНОПІЛЬСЬКИМ і друзями по секції; Ірина КОПИТКО разом з Іванною ПАВЛИК і Оленою САЛАБАЙ.

Фото автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини