Вільне життя

Жінка у великому місті

Про жінку та місто на однойменному творчому вечорі в тернопільському «Бункермузі» розмовляли письменниці Мар’яна Савка та Оксана Луцишина.

Заразом відбулася презентація роману пані Оксани «Любовне життя», який вийшов нещодавно у «Видавництві Старого Лева». «Вона живе між різних континентів та культур», — так представила авторку головний редактор і співзасновниця «ВСЛ» Мар’яна Савка. Родом Оксана Луцишина з Ужгорода, вже багато років живе та працює у Сполучених Штатах, де викладає в одному з техаських університетів.

У романі «Любовне життя» Оксани Луцишиної місто — основний каталізатор життя. У творі авторка показує, як «навчитися впустити себе у чуже місто, аби воно не зруйнувало тебе, і навчитися любити його і його людей».

13475196_922705217852791_2625800654044174714_o

— Для мене місто не є конкретною площиною, а постає засобом, що формує спосіб мислення та структурою, в якій постійно відбуваються зміни, — пояснила вона.

Ще одна вагома тема роману — розмірковування над роллю жінки в сучасному суспільстві. Оксана Луцишина вивчає фемінізм і розповідає, що його сприйняття за кордоном і в Україні дуже різне.

— Тут непристойно про нього говорити. Однією з причин такого ставленння є те, що більшість не розуміє значення поняття «фемінізм», — відзначає авторка.

Книжка «Любовне життя» — історія, яка відбувається у Сполучених Штатах. У ній розповідається про різні непорозуміння між жінкою з України та чоловіком з «іншого світу», тобто з Америки. Певним чином це роман і про любов у вигнанні.

Тетяна СКИБА,
студентка другого курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини