Вільне життя

Забрали гроші, золоті прикраси й телефон

Потерпіла звернулася до правоохоронців лише через дві години після того, як віддала пройдисвіткам сто євро, 245 американських доларів, триста польських злотих, майже п’ять тисяч гривень, сім найменувань ювелірних прикрас, та ще й мобільний телефон. Тернополянка зізнається, довго не могла отямитися від випадкового спілкування з невідомими жінками.

Зі слів потерпілої, зловмисниці перестріли її поблизу крамниці «Дора», що на вулиці Симоненка. Одна з них представилася екстрасенсом на ім’я Надія і одразу ж почала лякати 21-річну тернополянку прокляттям, що наслано на її родину, смертю близьких людей. Після залякувань, мов мед на душу, полилися слова розради, підтримки, а головне — переконання, що нещастя можна уникнути, от тільки треба очистити те, що притягує біду. Не тямлячи що робить, жінка побігла додому й вийняла зі сховків заощадження, вироби із золота. Віддала ворожці все, а на додачу ще й мобільний. Поки налякана тернополянка чекала на диво-допомогу, екстрасенс разом зі спільницею зникли, прихопивши чуже майно.

Правоохоронці звертаються із проханням не вірити у всякі ворожіння і пророкування, особливо, якщо про них розповідають невідомі особи посеред вулиці.

Діана РОМАНІВ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини