Вільне життя

Запрацювала база даних усіх ІТ-спеціальностей українських вишів

Асоціація «ІТ України» зібрала єдину базу даних усіх українських вишів, які готують фахівців в ІТ-сфері. На сайті www.chooseit.org.ua абітурієнти можуть обрати місто, в якому б хотіли навчатися, навчальний заклад, кафедру і факультет.

Проект некомерційний, запевняють в асоціації, а мета його запуску – підвищити якість вищої освіти в IT-сфері та стимулювати конкуренцію між навчальними закладами.

Всього на сайті розміщені дані про 160 кафедр. В інформації про кожну з них вказані базові рівні балів зовнішнього незалежного оцінювання, вартість навчання на контракті, спеціальності, місце в рейтингах за працевлаштуванням, інформація про викладачів та перелік ІТ-компаній, в яких працюють випускники. Також є окремий розділ з коротким оглядом усіх спеціальностей та порадами, яку з них обрати.

Як повідомлялось раніше, освітній портал «Академія» запустив сервіс для підбору вишу за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Напередодні, фонд BrainBasket відкрив другий набір на безкоштовні курси з основ програмування. В свою чергу, освітня платформа Prometheus відкрила реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R», «Машинне навчання», «Візуалізація даних», «Обробка та аналіз великих даних».

Анна БАЗИЛЕНКО

Джерело: Watcher

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини