Вільне життя

Затримка в розвитку

Що рік — то менша паска. І жоден оптиміст у Росії не має надії, що зменшуватися не буде. «Діра» в бюджеті з просто великої стає величезною, а раз так, то треба її чимось «латати». І згадали про Крим. Перед так званим референдумом людям там золоті гори обіцяли. То й що, потерплять, раз Росія тимчасові труднощі переживає. Цього року на соціально-економічний розвиток Криму Москва виділила 149,3 мільярда рублів (якщо взяти до уваги курс цієї грошової одиниці, то не так багато, як може видатися), а на 2019 рік тицьнуть лише 65,98 мільярда. Досить анексованому півострову, хай його мешканці й за це дякують.

Кримці від такої новини, зрозуміло, не зрадіють. Хоч можуть знайти собі певну розраду. Їм скоротили фінансування лише вдвічі, а ось Далекому Сходу та Байкальському регіону — аж у 20 разів. Така собі затримка в розвитку.

Розрада розрадою, а реальна надія в кримців може бути лише одна: на те, що до 2019 року півострів знову стане українським і ті експерименти, які проводить з ним Кремль, згадуватимуться як нічні страхіття. Та й росіяни, якби могли подумати тверезо, погодилися б з тим, що відмова від анексії Криму була б і їм вигідна. Принаймні Байкальському регіону чи Далекому Сходу дісталося б на 65,98 мільярда гривень більше. І взагалі злиденній державі, котра ніколи не може дати лад на своїй території, відбирати щось в інших, пертися із своїм «міром» у чужі краї ніяк не варто.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини