Вільне життя

За легкоатлетами — важкоатлети

Після прийнятого минулої неділі, 24 липня, вельми «дипломатичного» рішення Міжнародного олімпійського комітету все ж допустити збірну Росії до XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанйро, водночас залишивши за міжнародними спортивними федераціями право дискваліфікувати атлетів, замішаних у допінговому скандалі, чи не щодня з’являються повідомлення про нових персон нон-грата. Загалом уже, разом із 67-ма легкоатлетами, відсторонено понад сотню російських спортсменів. 

І, подейкують знавці, з майже чотирьох сотень заявлених Олімпійським комітетом Росії до екзотичної Бразилії зможуть добратися у десять разів менше спортсменів — близько сорока. За легкоатлетами «червоні картки» показали значній частині веслувальників, плавців, п’ятиборців, вітрильників.

Та «переплюнути» всіх ризикують важкоатлети. Хоча на сайті Міжнародної федерації з цього виду спорту росіяни поки що фігурують у заявочних листах Олімпіади-2016, світові агентства вже встигли повідомити, що кожному зі спортсменів направили письмові повідомлення про їхнє недопущення до найпрестижніших змагань сучасності. Офіційна заява Міжнародної федерації важкої атлетики з цього приводу очікується найближчим часом.

Коли і справді так станеться, то російські важкоатлети перевершать навіть земляків, які віддали перевагу «королеві спорту». З їх числа хоча би стрибунці в довжину Дарії Клішиній дозволили взяти участь у змаганнях. А якщо три проби важкоатлетів, які брали участь у двох попередніх Олімпіадах, виявляться позитивними, Російську федерацію важкої атлетики очікує річна дискваліфікація.

Фото Максима БОГОДВІДА (РІА «Новости»)

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини