Вільне життя

Календар ігор у першій лізі

5551.96bb9a923a5a5d1e5af26c3caa247f46

На два дні пізніше за представників прем’єр-ліги розпочнуть сезон 2016—2017 років і колективи першої. Попри незадоволення багатьох старожилів другий за рангом дивізіон вітчизняного футболу таки розширили з шістнадцяти до вісімнадцяти команд. 

1-й тур

24 липня, неділя

«Арсенал» (Київ) — «Суми»

«Полтава» — «Інгулець» (Петрове)

«Оболонь-Бровар» (Київ) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні)

«Іллічівець» (Маріуполь) — «Скала» (Стрий)

«Миколаїв» — «Десна» (Чернігів)

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) — «Авангард» (Краматорськ)

«Черкаський Дніпро» — «Колос» (Ковалівка)

«Геліос» (Харків) — «Тернопіль»

«Буковина» (Чернівці) — «Верес» (Рівне)

2-й тур

30 липня, субота

«Арсенал» — «Полтава»

«Інгулець» — «Оболонь-Бровар»

«Гірник-Спорт» — «Іллічівець»

«Скала» — «Миколаїв»

«Десна» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Авангард» — «Черкаський Дніпро»

«Колос» — «Геліос»

«Тернопіль» — «Буковина»

«Суми» — «Верес»

3-й тур

5 серпня, п’ятниця

«Оболонь-Бровар» — «Арсенал»

«Полтава» — «Суми»

«Іллічівець» — «Інгулець»

«Миколаїв» — «Гірник-Спорт»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Скала»

«Черкаський Дніпро» — «Десна»

«Геліос» — «Авангард»

«Буковина» — «Колос»

«Верес» — «Тернопіль»

4-й тур

14 серпня, неділя

«Арсенал» — «Іллічівець»

«Полтава» — «Оболонь-Бровар»

«Інгулець» — «Миколаїв»

«Гірник-Спорт» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Скала» — «Черкаський Дніпро»

«Десна» — «Геліос»

«Авангард» — «Буковина»

«Колос» — «Верес»

«Суми» — «Тернопіль»

5-й тур

19 серпня, п’ятниця

«Миколаїв» — «Арсенал»

«Іллічівець» — «Полтава»

«Оболонь-Бровар» — «Суми»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Інгулець»

«Черкаський Дніпро» — «Гірник-Спорт»

«Геліос» — «Скала»

«Буковина» — «Десна»

«Верес» — «Авангард»

«Тернопіль» — «Колос»

6-й тур

26 серпня, п’ятниця

«Арсенал» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Полтава» — «Миколаїв»

«Оболонь-Бровар» — «Іллічівець»

«Інгулець» — «Черкаський Дніпро»

«Гірник-Спорт» — «Геліос»

«Скала» — «Буковина»

«Десна» — «Верес»

«Авангард» — «Тернопіль»

«Суми» — «Колос»

7-й тур

3 вересня, субота

«Черкаський Дніпро» — «Арсенал»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Полтава»

«Миколаїв» — «Оболонь-Бровар»

«Іллічівець» — «Суми»

«Геліос» — «Інгулець»

«Буковина» — «Гірник-Спорт»

«Верес» — «Скала»

«Тернопіль» — «Десна»

«Колос» — «Авангард»

5554.96bb9a923a5a5d1e5af26c3caa247f46

8-й тур

8 вересня, четвер

«Арсенал» — «Геліос»

«Полтава» — «Черкаський Дніпро»

«Оболонь-Бровар» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Іллічівець» — «Миколаїв»

«Інгулець» — «Буковина»

«Гірник-Спорт» — «Верес»

«Скала» — «Тернопіль»

«Десна» — «Колос»

«Суми» — «Авангард»

9-й тур

13 вересня, вівторок

«Буковина» — «Арсенал»

«Геліос» — «Полтава»

«Черкаський Дніпро» — «Оболонь-Бровар»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Іллічівець»

«Миколаїв» — «Суми»

«Верес» — «Інгулець»

«Тернопіль» — «Гірник-Спорт»

«Колос» — «Скала»

«Авангард» — «Десна»

10-й тур

18 вересня, неділя

«Арсенал» — «Верес»

«Полтава» — «Буковина»

«Оболонь-Бровар» — «Геліос»

«Іллічівець» — «Черкаський Дніпро»

«Миколаїв» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Інгулець» — «Тернопіль»

«Гірник-Спорт» — «Колос»

«Скала» — «Авангард»

«Суми» — «Десна»

11-й тур

25 вересня, неділя

«Тернопіль» — «Арсенал»

«Верес» — «Полтава»

«Буковина» — «Оболонь-Бровар»

«Геліос» — «Іллічівець»

«Черкаський Дніпро» — «Миколаїв»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Суми»

«Колос» — «Інгулець»

«Авангард» — «Гірник-Спорт»

«Десна» — «Скала»

12-й тур

1 жовтня, субота

«Арсенал» — «Колос»

«Полтава» — «Тернопіль»

«Оболонь-Бровар» — «Верес»

«Іллічівець» — «Буковина»

«Миколаїв» — «Геліос»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Черкаський Дніпро»

«Інгулець» — «Авангард»

«Гірник-Спорт» — «Десна»

«Суми» — «Скала»

5582.96bb9a923a5a5d1e5af26c3caa247f46

13-й тур

8 жовтня, субота

«Авангард» — «Арсенал»

«Колос» — «Полтава»

«Тернопіль» — «Оболонь-Бровар»

«Верес» — «Іллічівець»

«Буковина» — «Миколаїв»

«Геліос» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Черкаський Дніпро» — «Суми»

«Десна» — «Інгулець»

«Скала» — «Гірник-Спорт»

14-й тур

15 жовтня, субота

«Арсенал» — «Десна»

«Полтава» — «Авангард»

«Оболонь-Бровар» — «Колос»

«Іллічівець» — «Тернопіль»

«Миколаїв» — «Верес»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Буковина»

«Черкаський Дніпро» — «Геліос»

«Інгулець» — «Скала»

«Суми» — «Гірник-Спорт»

15-й тур

22 жовтня, субота

«Скала» — «Арсенал»

«Десна» — «Полтава»

«Авангард» — «Оболонь-Бровар»

«Колос» — «Іллічівець»

«Тернопіль» — «Миколаїв»

«Верес» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Буковина» — «Черкаський Дніпро»

«Геліос» — «Суми»

«Гірник-Спорт» — «Інгулець»

16-й тур

29 жовтня, субота

«Арсенал» — «Гірник-Спорт»

«Полтава» — «Скала»

«Оболонь-Бровар» — «Десна»

«Іллічівець» — «Авангард»

«Миколаїв» — «Колос»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Тернопіль»

«Черкаський Дніпро» — «Верес»

«Геліос» — «Буковина»

«Суми» — «Інгулець»

17-й тур

5 листопада, субота

«Інгулець» — «Арсенал»

«Гірник-Спорт» — «Полтава»

«Скала» — «Оболонь-Бровар»

«Десна» — «Іллічівець»

«Авангард» — «Миколаїв»

«Колос» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Тернопіль» — «Черкаський Дніпро»

«Верес» — «Геліос»

«Буковина» — «Суми»

18-й тур

9 листопада, середа

«Суми» — «Арсенал»

«Інгулець» — «Полтава»

«Гірник-Спорт» — «Оболонь-Бровар»

«Скала» — «Іллічівець»

«Десна» — «Миколаїв»

«Авангард» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Колос» — «Черкаський Дніпро»

«Тернопіль» — «Геліос»

«Верес» — «Буковина»

19-й тур

13 листопада, неділя

«Полтава» — «Арсенал»

«Оболонь-Бровар» — «Інгулець»

«Іллічівець» — «Гірник-Спорт»

«Миколаїв» — «Скала»

«Нафтовик-Укрнафта» — «Десна»

«Черкаський Дніпро» — «Авангард»

«Геліос» — «Колос»

«Буковина» — «Тернопіль»

«Верес» — «Суми»

20-й тур

19 листопада, субота

«Арсенал» — «Оболонь-Бровар»

«Суми» — «Полтава»

«Інгулець» — «Іллічівець»

«Гірник-Спорт» — «Миколаїв»

«Скала» — «Нафтовик-Укрнафта»

«Десна» — «Черкаський Дніпро»

«Авангард» — «Геліос»

«Колос» — «Буковина»

«Тернопіль» — «Верес»

Фото із сайту ФК «Тернопіль»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини