Вільне життя

Керівник «Української Правди» розказала про останній вечір з Павлом Шереметом

Керівник інтернет-видання «Українська правда» Олена Притула в автомобілі якої в результаті вибуху загинув Павло Шеремет написала перший після його вбивства пост в Facebook. 

У середу, 27 липня, вона розповіла, що в останній вечір, коли вони з Павлом Шереметом «накручували кола, збираючи заповітні 10 тисяч кроків».

«Перед цим він прочитав пост Сергія Іванова, який написав чергову гидоту про мене. Паші було дуже боляче, ми витратили останню нашу розмову на цього покидька. Ми говорили про те, що у деяких людей є покликання – приносити іншим людям біль. У той момент ми не знали, що є ще й інші люди, які вже виношували план його вбивства», – написала Притула.

«Я свідомо ставлю знак рівності між тими, хто підірвав його, і тими, хто в останній вечір отруїв його життя. Так не можна. Треба покласти край цьому цькуванню і ненависті у фейсбуці. Це вбивство словом. І винні не тільки ті, хто пише все це. Розривати на шматки можна не тільки бомбою. Винні ті, хто проплачує цю ненависть», – йдеться в її тексті.

Також, Притула подякувала усім за підтримку. «Я хочу подякувати дуже, дуже, дуже багатьох. Я не зможу перелічити всіх. Ви писали мені смс, листи і в лічку. Я все прочитала. Я хочу встати на коліна перед кожним з вас – якби не ваша підтримка, я б не змогла все це перенести. Кожне ваше слово надавало мені сили, кожна ваша смс допомагала просто тримати голову прямо, не піддаватися відчаю. Раніше я думала, що співчуття – це звичайна формальність, адже і так зрозуміло, що ви сильно співпереживаєте, коли вмирає хтось поруч. Насправді ваші повідомлення і листи надають сенсу життю Паші», – написала вона.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув вранці 20 липня в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва. Машина належала керівнику інтернет-видання «Українська правда» Олені Притулі, однак її самої в авто не було. Поліція кваліфікувала вибух авто з Шереметом як умисне вбивство.

Джерело: Захід

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини