Вільне життя

Кубкові звитяги легкоатлетів

У Кропивницькому, як нещодавно перейменували обласний центр Кіровоградської області, наприкінці минулого тижня відбувся Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та інтелекту. І після завершення змагань в усіх трьох нозологіях вихованці Тернопільського «Інваспорту» не раз і не два удостоїлися честі піднятися на п’єдестал пошани. 

Для початку досвідчений Едуард Каськів відзначився в метальних дисциплінах. У штовханні ядра і метанні диска виборов титул віце-чемпіона, а найкраща спроба в метанні списа дозволила завоювати ще і бронзову медаль. У той же час молодшому за нього Миколі Божемському вправи з ядром і диском принесли четверті місця (як і Володимирові Гродзіку), зате в метанні списа ніхто з конкурентів так і не зміг перевершити його найкращий результат. На біговій же доріжці хороші швидкісні дані продемонстрував 20-річний Валерій Тарасов. Біг на одне коло завершив із третім часом, а на дистанції 800 метрів фінішував другим.

У суперечці атлетів із вадами зору дует наших земляків був представлений сплавом досвіду і молоді. Та ще — максимальною жагою до успішного виступу. Якщо ветеран Тернопільського «Інваспорту» Василь Горобець із Залізців Зборівського району переміг у метанні диска, фінішував третім у метанні списа і четвертим — у штовханні ядра, то 19-річному Дмитрові Мурдзі лічених секунд вистачило, аби стати володарем почесного трофею в бігові на 200 метрів і завоювати срібну медаль у спринті.

P1330337

Нарешті глядачі і фахівці вкотре дістали нагоду насолодитися талантом ще однієї нашої землячки, майстра спорту Ольги Зазуляк. Підопічна Івана Салука вкотре стала кращою в потрійному стрибку, а в секторі для класичних стрибків із розбігу виборола друге місце. Молодці і двоє її молодших товаришів по секції, з якими віднедавна, окрім Івана Салука, працює ще молодий спеціаліст, майстер спорту Віктор Ворко. Переможцем у стрибках у висоту і в потрійному стрибку став Сергій Волохатий. Завоювавши до того ж «бронзу» в стрибках у довжину. А Микола Хрупалик запише до свого активу не тільки друге місце серед висотників, а й п’яте в бігу на 1500 метрів і шосте — в стрибках у довжину.

На фото: вгорі — дворазова лауреатка Кубка України, майстер спорту Ольга ЗАЗУЛЯК; один із наставників тернопільських легкоатлетів Іван САЛУК.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини