Вільне життя

Найсильніший на планеті

Після завершення виступів на любительському рівні уславлений кременецький рукоборець, багаторазовий чемпіон світу і Європи, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар поєднує тренерську роботу в Тернопільській ОДЮСШ «Колос» і в спортивному клубі обласного центру з регулярними виступами в турнірах найсильніших професіоналів планети. Титулів уже теж завойовано чимало, та останній виступ, без сумніву, запам’ятається Андрієві на все життя. 

На «Vendetta All Stars Armfight #46», який минулих вихідних відбувся в американському Лас-Вегасі, зібралися всі найсильніші професіональні борці надважкої вагової категорії. Звикла до подібних турнірів публіка просто шаленіла від двобоїв Олега Жоха і Крістіана Бінні, Вазгена Согояна і Христо Деліджакова, Тіма Бреснана і Дмитра Силаєва, Дениса Ципленкова і Майкла Тодда.

Та найбільший інтерес, без сумніву, викликала зустріч Андрія Пушкаря з казахським рукоборцем Дмитром Трубіним за титул чемпіона світу. Останнім часом супротивник Пушкаря, який торік склав йому гідну конкуренцію на «Золотому турі», виявив надзвичайну активність у соціальних мережах. Виставляючи власні тренування, різноманітні вправи під час них, прагнув, вочевидь, створити враження, що йому все таки під силу здолати українця. І декого, здається, зумів у цьому переконати. Відомий турецький богатир Енгін Терзі, скажімо, спрогнозував перемогу Трубіна з рахунком 5:1.

Наче у воду дивився, зважаючи на математичні підсумки титульного недільного поєдинку. От тільки з іменем переможця в турка не склалося. Залікувавши отриману кілька місяців тому травму руки, Андрій Пушкар надзвичайно відповідально поставився до зустрічі, просто не залишивши супернику шансів — 5:1 на його користь. Віднині Андрій Пушкар — офіційний чемпіон світу з армрестлінгу серед професіоналів у надважкій вазі! З чим усі прихильники таланту богатиря з Тернопільщини щиро його  вітають.

На фото: усміхнений Андрій ПУШКАР (зліва) і засмучений невдачею суперник Дмитро ТРУБІН.

Фото з вільних джерел   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини