Вільне життя

На «Дружбі» полюбляють велоперегони

Уже в четвертому мікрорайоні обласного центру Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення провів веселе спортивне свято «Спорт у кожному дворі», приурочене до відкриття XXXI літніх Олімпійських ігор у бразильському Ріо-де-Жанейро. Вчора, 19 липня, змагалися юні фізкультурники, які мешкають поблизу дитячого майданчика на вулиці Миру. 

Традиційною розминкою перед змаганнями став запальний та енергійний майстер-клас із тренером спортивно-танцювального центру «Fitness House». Із задоволенням діти взяли участь і в організованому вперше за допомогою голови обласної федерації велоспорту Олександра Бірюкова та майстра спорту Наталії Фігурської велопробігу. Його учасників, до речі, нагородили подарунками від федерації.

+SAM_0501

А свої силу і спритність дітвора залюбки випробувала під час різноманітних веселих естафет. До того ж ніскільки не втомилася, бо невдовзі школярі і навіть дошкільнята ще й охоче стали учасниками іншого танцювального майстер-класу, проведеного цього разу юним вихованцем Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Георгієм.

За виявлений спортивний азарт учасників стартів нагородили призами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України і партнерів міського центру — торгової марки «Ласунка» та видавництва «Школярик».

Через два дні, 21 липня, «Спорт у кожному дворі» гостюватиме в парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка. Організатори запрошують усіх бажаючих не тільки активно відпочити, але й висловити свої щирі побажання українським олімпійцям. Початок стартів традиційно — о 18-й годині.

Фото з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини