Вільне життя

Нові нагороди зі спартакіади

Лауреатів XXIII Всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе» визначили і юні 11—15-річні легкоатлети. Троє з чотирьох вихованців Тернопільського «Інваспорту», які в Миколаєві боролися за нагороди під час змагань спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і з вадами розумово-фізичного розвитку, повернулися додому з нагородами. 

Досвідчений учитель фізкультури Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру і, водночас, тренер Тернопільської ДЮСШ «Інваспорт» не міг не порадіти за двох своїх підопічних. Чемпіонкою в стрибках у довжину з місця стала тринадцятирічна Яна Саранчук. А її ровесниця Ольга Стояк відзначена бронзовими медалями за досягнення в цій дисципліні і в метанні м’ячика.

f_Vx3tAJlBI

Ще більше нагород в активі учня Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Андрія Євтушенка, яким опікується інший тренер ДЮСШ Віктор Ворко. Юнак випередив усіх конкурентів у бігу на 100 метрів. А на дистанції 60 метрів і в стрибках у довжину з розбігу поступився лише чемпіонам.

І лише іншому підопічному Віктора Ворка Мар’янові Репеті трохи не пощастило. У бігу на 100 і 400 метрів і в стрибках у довжину фінішував відразу за призерами.

На фото: наші земляки під час відкриття змагань; і після їх завершення разом із тренером Віктором ВОРКОМ.

Фото з архіву Тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини