Вільне життя

Парламент ухвалив у першому читанні закон на підтримку фрілансерів

Український парламент ухвалив у першому читанні законопроект №4496. Документ передбачає усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг, що має на меті підтримати українських фрілансерів.

За таке рішення проголосували 246 народних депутатів при 226 необхідних голосах.

Завдяки прийняттю документа IT-галузь, фрілансерів та всіх, хто постачає послуги закордон, чекає низка нововведень. Зокрема, з’явиться можливість укладати електронні, а не паперові договори, визнання інвойсу (рахунку) і відмовлятися від актів виконаних робіт, лібералізації валютного регулювання при експорті послуг.

Законопроект також закріпить заборону банкам вимагати переклад документів на українську мову, у разі якщо вони оформлені англійською.

Крім того, рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом, що має спростити процедури ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Відповідно до запропонованих змін, рахунок може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналогу власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

А згодою з обсягом і якістю наданих послуг визнаватиметься факт оплати нерезидентом виставленого рахунку.

Джерело: Телекритика

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини