Вільне життя

Поживемо — побачимо

З нагоди відкриття найближчої неділі нового сезону в першій лізі вітчизняного футболу президент і головний тренер ФК «Тернопіль» Іван Марущак провів учора, 21 липня, прес-конференцію для представників місцевих засобів масової інформації. Разом із наставником у ній взяли участь також двоє досвідчених новачків команди — 29-річний півзахисник Ігор Вонс та 31-річний воротар Олександр Чурілов. 

Розповівши для початку про те, як під час розширеного засідання ПФЛ України за участю представників команд переконував присутніх у необхідності зберегти в нашому місті першоліговий футбол, Іван Петрович далі запевнив, що в міжсезоння під час трьох навчально-тренувальних зборів команда виконала великий обсяг роботи, необхідний для вдалого виступу в турнірі, провела достатню кількість товариських спарингів, більш ніж на три чверті вже доукомплектувалася конкурентноздатними дебютантами і практично в повній бойовій готовності зустрічає новий сезон.

Сказане пізніше підтвердили і його підопічні, відзначивши надзвичайно позитивний мікроклімат у колективі та не забувши закликати прихильників команди вже з першого домашнього матчу активно її підтримувати.

P1340873

Натоміть вичерпних відповідей на конкретні запитання автор цих рядків (не знаю, як колеги на свої) від Івана Марущака, на жаль, так і не дочекався. Тому не зможу, шановні прихильники колективу, розповісти вам, скажімо, про те, на які кошти, окрім виділених, за озвученим раніше повідомленням міського голови і почесного президента клубу Сергія Надала, півтора мільйонів гривень міською радою, існуватиме команда. Імен інших інвесторів названо не було. Хоча наставник і запевнив, що за рівнем забезпечення ФК «Тернопіль» знаходиться десь посередині всіх колективів дивізіону.

Зрештою, мав слушність мій колега Олег Лівінський, зауваживши, що ті чи інші деталі другорядні в порівнянні з тим, які результати демонструватиме команда в новому сезоні. Тож уже зі старту матимемо нагоду спостерігати, чи виявиться футболістам під силу виконувати озвучене президентом і головним тренером на майбутній сезон завдання — увійти до сімки кращих команд першої ліги.

Футболісти «Тернополя», нагадаю, розпочинають виїзним поєдинком із харківським «Геліосом».

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини