Вільне життя

Під проливним дощем, зате з перемогами

Загальне третє місце, сім кубків та десяток медалей – результат участі команди Тернопільської ОДПІ у податковій Спартакіаді у с. Білокриниця Кременецького району. Гравці випробовували свої сили у шахах, стрибках у довжину, настільному тенісі, армрестлінгу, дартсі, бігу на 100 метрів, перетягуванні канату та міні-футболі.

Незважаючи на практично цілоденний проливний дощ, працівники інспекції показали фаховість у всіх видах змагань та у загальному рейтингу вибороли «бронзу». Третє місце із настільного тенісу зайняв Олег Іванчишин, у змаганнях по армрестлінгу боровся Роман Меленюк, зайнявши ІІІ місце. А ось у стрибках у довжину другий результат показав Василь Савка. Едуард Палко обіграв суперників у шахи, виборовши заслужене «срібло».

У турнірі з міні-футболу збірна футбольна команда Тернопільської ОДПІ посіла третє місце. Кращим нападником у міні-футболі визнано Ігоря Петраса.

Адміністрація, профком та увесь колектив Тернопільської об’єднаної державної податкової інспекції вітає своїх переможців Спартакіади, які здобули для команди ІІІ місце.

Як зазначив начальник інспекції Петро Якимчук, такі Спартакіади згуртовують податківців, адже показують дух єдності, колективної свідомості та прагнення до перемоги.

Відділ організації роботи Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини