Вільне життя

«Раша, гуд бай!»

Світові інформаційні агентства вже встигли розповсюдити повідомлення про очікуваний світовою спортивною громадськістю сьогоднішній вердикт Спортивного арбітражного суду в швейцарській Лозанні. Апеляцію Олімпійського комітету Росії і 68-ми спортсменів на рішення Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій відсторонити атлетів цієї країни від усіх міжнародних змагань відхилено. 

А це означає, що російські легкоатлети не братимуть участі в XXXI літніх Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро. Тобто, ще одна авторитетна і незалежна спортивна організація підтвердила об’єктивність висновків незалежної комісії WADA. Раніше під час розгляду 136-ти індивідуальних заявок дозвіл на участь у змаганнях отримала лише стрибунка в довжину Дарія Клішина. Помилували також ще інформаторку WADA та одну з героїнь фільмів німецького телеканалу ARD про допінг у російському спорті, бігунку Юлію Степанову. Вона вже відбула дискваліфікацію і, так само, як і Клішина, виступатиме не під російським, а під олімпійським знаменом.

Та і це ще, так би мовити, не вечір. Гучний скандал із «наколотими» російськими спортсменами вже встиг породити в цивілізованому світі справжню кампанію за відсторонення збірної цієї країни від участі в Олімпіаді. Чи прислухається Міжнародний олімпійський комітет? Про це стане відомо вже на початку наступного тижня.

Фото з вільних джерел  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини