Вільне життя

Розваги для всіх і для кожного

І дітей із чергової зміни в оздоровчих таборах Тернопільщини не оминуло гомінке і веселе «Олімпійське літо». Лише останнім часом Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував масові старти для юних прихильників фізкультури і спорту з «Лісового» і «Лісового дзвіночка» в Скоморохах Бучацького району, «Сокола» на Збаражчині, борщівської «Лісової пісні» і «Збруча» в Скалі-Подільській. 

І дітвора, повірте, з нетерпінням чекала спортивного свята, аби позмагатися в різноманітних естафетах і розвагах. Кожен мав нагоду переконатися, що в нього виходить найкраще — оббігати на швидкість перепони, стрибати на скакалці, демонструвати влучність в імпровізованому боулінгу і баскетболі чи жонглювати футбольним м’ячем. А ще — участь у вікторині і конкурсі малюнка на олімпійську тематику.

Всі учасники нагороджені відзнаками і нагородною атрибутикою Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», призами, від ТОВ «Галичина Ласунка» та видавництва «Школярик».

Фото з архіву «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини