Вільне життя

Сатиричні новини

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання парламенту, бо бракувало голосів для ухвалення рішень.

У перелік того, чого іще бракує для успішної роботи парламенту, експерти, окрім браку голосів, також називають брак здорового глузду, брак турботи про громадян, брак освіченості й заможності.

Причому, браки не прості, а верховні.

***

Нардеп Наталія Королевська злягла вдома з бронхітом. Депутат опублікувала на своїй сторінці в соцмережі фото з дому й написала, що захворіла. «В мого організму дивна особливість — хворіти влітку», — пожалілася депутатка. У той же час її картка проголосувала в Раді. А на сайті парламенту в розділі електронної реєстрації вказується, що картка Королевської була присутня на ранковому і вечірньому засіданнях.

Журналісти готуються до зйомок документального фільму з елементами містики «Дивні особливості карточок українських депутатів», який хочуть продати телеканалу «Діскавері (Україна)».

***

За неперсональне голосування у Верховній Раді потрібно рубати пальці. Таку думку в кулуарах парламенту висловив заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко.

Депутати, яких ловлять на кнопкодавстві, обурені такою пропозицією. Їх не влаштовує, що через якусь там кнопку не буде на чому носити і демонструвати колегам та «любим друзям» і «подругам» фірмові персні й годинники.

***

Майже 40 картин відомого художника Івана Айвазовського 11 липня відправили з Феодосійської галереї художника, що в Криму, до Третьяковської галереї Москви на Всеросійську виставку.

У проекті «Кримнаш» внесли пункт про те, чого іще не повинно бути на українському півострові: окрім туристів і грошей під забороною наявність творів мистецтва.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини