Вільне життя

Скільки грошей на електронному ПДВ-рахунку

Оновлено форму Запиту щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право реєструвати податкові накладні/розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (форма J/F1301206). Також, оновлено й Витяг щодо суми податку, на яку платник податку на додану вартість має право зареєструвати податкові накладні/розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних із системи електронного адміністрування ПДВ (форма J/F 1401206). Про це інформували у відділі адміністрування ПДВ та контролю за відшкодуванням ПДВ Тернопільської ОДПІ.

Наразі, Витяг відображає розмір реєстраційного ліміту й зазначення показників, які його формують.
Як зазначили фахівці відділу, аби довідатись, скільки грошей у платника на електронному ПДВ-рахунку на цю мить, потрібно надіслати Запит щодо одержання реквізитів рахунку й інформацію про залишок коштів на такому рахунку (форма J/F1302301). У відповідь даному платнику надійде Витяг про реквізити електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку (форма J/F1402301).

Якщо ж потрібно дізнатись історію формування суми реєстраційного ліміту, потрібно надіслати Запит щодо отримання інформації в розрізі операцій із системи електронного адміністрування ПДВ (форма J/F 1301902). У відповідь, надійде Витяг у розрізі операцій із системи електронного адміністрування ПДВ (форма J/F 1401902) з докладним розшифрування всіх сум операцій, котрі сформували остаточну суму реєстраційного ліміту, або історією формування конкретного показника.

Детальніше проконсультуватись із даного питання можна у Центрі обслуговування платників за адресою: вул. Білецька, 1 та за телефоном: 43-46-10.

Відділ організації роботи тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини