Вільне життя

Спорт у кожному дворі

Разом із Тернопільським міським центром фізичного здоров’я населення майбутні XXXI літні Олімпійські ігри в бразильському Ріо-де-Жанейро наприкінці минулого тижня зустріли і юні фізкультурники, які мешкають у мікрорайоні «Східний». Масові старти «Спорт у кожному дворі» відбулися на бульварі Данила Галицького. 

Запальна музика спонукала долучитися до спортивного свята дітлахів різного віку. З олімпійським завзяттям продемонстрували спритність і вправність під час різноманітних естафет, із захопленням вивчили нові танцювальні рухи під час майстер-класу з тренером спортивно-розважального центру «Fitness House»  і педагогом-організатором центру Богданом Друлем. А юні ерудити відзначилися під час вікторини на олімпійську тематику. Символом же єднання з олімпійським рухом став спільний легкоатлетичний забіг.

Юних учасників масових стартів нагородили призами від Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України і партнерів спортивного свята — ПП «Колумбус», торгової марки «Ласунка» і видавництва «Школярик».

Уже завтра, 19 липня, «Спорт у кожному дворі» завітає в гості до дітлахів мікрорайону «Дружба». На дитячому ігровому майданчику на вулиці Миру старти традиційно розпочнуться о 18-й годині. Взяти в них участь зможуть усі бажаючі.

Фото з архіву Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини