Вільне життя

Стерилізація українців

Тему психічного та духовного здоров’я дітей, підлітків і молоді ЗМІ обминають десятою дорогою. Подекуди можна подивитись та почути про стан фізичного здоров’я, про проблеми фізичного виховання в школах, про щеплення. Здебільшого сучасні ЗМІ віщують про економічні кризи, забуваючи, що основною причиною всіх криз людства є втрата духовних цінностей. Тому всі кризи — це наслідок, який нам нав’язують як причину низького життя українців.

Здоров’я людини складається з трьох основних ланок — фізичного, психічного та духовного. Найнегативнішу роль у знищенні психічного і духовного здоров’я відіграють духовні віруси — тютюн, алкоголь та наркотики. Ці своєрідні духовні СНІДи вражають, насамперед, дітей і підлітків, у яких ще не сформований міцний духовний світогляд. Якщо природні віруси грипу — це некеровані сутності, то духовні віруси тютюну, алкоголю та наркотиків — керовані тими, хто хоче мати побільше рабів з алкогольною і наркотичною психологією.

Загальновідомо, що алкоголь та наркотики ламають волю людини, тим більше дитини і підлітка. Але щоб зламати волю, потрібно знищити найважливішого охоронця організму — інстинкт самозбереження. Цей інстинкт дає можливість перебувати в здоровому глузді, усвідомлюючи, що згубна дія наркотиків може коштувати життя не лише самій людині, а й її нащадкам. Тому і намагаються можновладці за допомогою пива, реклами, наркотичних лавок по всіх населених пунктах України знищити інстинкт самозбереження у дітей і підлітків. Не дивно, що Україна за дитячим та підлітковим алкоголізмом посідає перші сходинки, стала країною соціального лиха, де порушуються права дітей на щасливе, здорове дитинство. За політичними і економічними битвами із захоплення народного добра українців влада забула про дітей. Уже втратили одне покоління, на підході — друге, яке народить нову генерацію дітей із девіантною поведінкою і низькими моральними якостями. «Легкі» наркотики — нікотин та алкоголь, «важкі» — опій, конопля, кокаїн, китайський білок, винт й інші — вільно гуляють Україною. Ми вже маємо майже 6 млн алкоголіків і майже стільки (офіційно) наркоманів — але ніхто за алкогольну та наркотичну епідемію не несе відповідальності. Створюються різні урядові та парламентські комісії для захисту тварин, рослин, довкілля, але не створена жодна комісія із захисту українців від наркотиків. Отже, ті, хто при владі, хто володіє тютюновою, алкогольною і наркотичною індустрією, не зацікавлені в духовному та психічному оздоровленні українців. Шалені кошти були кинуті на боротьбу з грипом, на вакцинацію, на висвітлення в ЗМІ «епідемічної» ситуації. Денно і нощно віщували три місяці, а про алкогольно-наркотичну епідемію, яка триває в Україні 19 років, і скільки коштів та ефірного часу на неї виділено — мовчання.

За зовнішньою легкістю вживання пива, джин-тоніку, шампанського в організмі підлітка відбуваються руйнівні процеси: спочатку на клітинному рівні, потім — на органному, далі — на психічному і духовному. Необхідно нагадати, що пиво містить отруйні речовини: феноли, моноаміни і трупну отруту кадаверин, які призводять до стану оглушення та отупіння, враховуючи той факт, що продукти розпаду пива в два рази повільніше виводяться з організму.

Знищений за допомогою алкоголю інстинкт самозбереження в наших батьків та прабатьків не дає змоги їм відповісти на питання: для чого вони живуть на цій Землі. Коли запитуєш, що ви передаєте своїм дітям — майже 100% відповідей: матеріальні цінності, автомобілі, будівлі, кошти, землю. Але основного так і не передають. Це знань! Знань про закони всесвіту, про захист інстинкту самозбереження, про те, що алкоголь є психотропною зброєю, яка використовується для поневолення людей. Від дії керованого алкогольного псі-вірусу кожної п’ятої хвилини вмирає українець, не захищаючи Батьківщину, а тихо, з чаркою в руці, залишаючи нащадкам вічні страждання, до того ж позбавляючи дітей можливості стати вільними не тільки від алкогольного, а й соціального, релігійного, сексуального та економічного рабства. Простіше — іде стерилізація українців.

За роки незалежності — ні духовного росту, ні економічного — лише ріст злочинності, соціальних хвороб, алкоголізму, наркоманії, туберкульозу, бідності. Який жорстокий цинізм! Влада заробляє на молодому поколінні, поповнюючи бюджет і свої кишені «п’яними» гривнями, позбавляючи молодь розуму.

Діяльність влади щодо дітей та підростаючого покоління сьогодні можна окреслити так: прокурили, пропили, прокололи наркотиками. Влада виконує заповіді Гітлера: «Слов’янам не давати ліків, мила, дезінфікуючих засобів, щеплень — тільки горілку і тютюн, тоді вони самі себе знищать». В Україні понад 200 тис. дітей, так званих «соціальних» сиріт, і тільки 5% з них не мають батьків, інші — фактично сироти при живих батьках.

Під дією наркотиків свідомість людини не тільки змінюється в патологічний бік, а й стає керованою. Людина виводиться зі стану психічної рівноваги, і її можна скерувати на будь-які дії, зокрема, і голосувати на виборах за тих, хто втратив моральний чин, але не втратив пивні, алкогольні і тютюнові виробництва. Вчені довели, що при вживанні алкоголю та наркотиків іде викривлення спадкових програм у ДНК, люди починають хворіти, нащадки, вже при народженні, запрограмовані на хвороби як фізичні, так і психічні, і вже ні лікарі, ні цілителі не в змозі вилікувати і виправити програми на самознищення. Як інвестори алкогольної і тютюнової мафії, українці отримують дивіденди у вигляді алкогольних психозів, алкогольної епілепсії, енцефалопатії та нездорових нащадків.

Алкогольний геноцид в Україні підтримується не тільки рекламою алкоголю у ЗМІ. Через телебачення 90% сюжетів спеціально підібрані так, що несуть смерть, насильство, агресію, дратівливість, готуючи змінену свідомість молодих людей до нищення не тільки себе, а й оточення. В такій кількості, як тепер, українці не вмирали навіть під час війн. Реклама спрямована здебільшого на молодь, аби остаточно зламати інстинкт самозбереження, вселити в душі дітей страхи, які знищать волю.

А підневільна людина не може гармонійно розвиватись, вона здатна бути лише рабом. І не дивно, що один з кандидатів у президенти обіцяв знизити вартість горілчаних виробів до 5 грн.

Алкогольно-наркотична епідемія охопила наймолодше покоління — носіїв генетичної пам’яті українців. Діти вживають пиво, вино, горілку ще з молоком матері, при мовчазній згоді дорослих. От і з’явились у нас діти-вбивці, які рідну бабусю вбивають за 100 гривень, підлітки-насильники, діти-самогубці, ті, які залишають домівку і стають «дітьми вулиць», ті, які потрапляють до психіатричних лікарень у депресивних станах, які ніколи не стануть людьми.

У сім’ях, де вживають алкоголь, наркотики, створюється агресивне середовище, розвивається своєрідна дитяча субкультура — діти не вчаться нормам поведінки, їхні вчинки виходять за межі моральних і правових норм. Усе це спотворює уяву дитини про сім’ю, росте дитяча проституція, злочинність, малолітні «жриці кохання» заполонили дороги України, 12—15-річні «метелики» займаються проституцією на очах у всього суспільства. Серед притягнутих до відповідальності за проституцію — 20% неповнолітніх. Така молодь не зможе народити фізично здорових дітей, тим більше, виховати їх з високими морально-етичними якостями. Мільйони українців зачинають дітей в алкогольному та наркотичному сп’янінні, тому і народжуються діти з психічними та фізичними вадами. Споєну молодь політичні партії та влада привчають до політичної проституції, пропонуючи підтримувати їх на мітингах, розраховуючись пивом і грошима. Ось так пияцтво насаджується згори, а не виникає в народі.

У нас склалась катастрофічна демографічна ситуація — за роки незалежності населення скоротилось на 7 (якщо не більше) млн. Аборти — ще один із видів зброї, яка знищує ненароджених українців. За роки незалежності в Україні зроблено майже 30 млн абортів, кожна четверта сім’я бездітна, матері відмовляються від новонароджених дітей — і все через втрачений інстинкт материнства, якому передує втрата інстинкту самозбереження.

Влада приховує істинні дані про алкогольний і наркотичний геноцид. Дуже цікава у нас статистика. В кожній області України числиться від 25 до 40 тис. алкоголіків, але жодний з них не помирає від алкоголізму. Це зроблено для того, щоб рідні померлого не подали в суд на причетних до вбивства алкоголем як психотропною зброєю.

Золоті медалі, які ми бачимо на пляшках з алкоголем, присвоєні не за якість, а за перемогу над людським розумом, бо формула спиртного одна — С2Н5ОН. Чим більше медалей — тим більше українців споєно.

Віктор БАБІЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини